Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az 1 éve tartó kapcsolatomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1 éve tartó kapcsolatomban 3x megcsalt a barátom, most meg észrevettem, hogy az exét keresi folyton. Összevesztünk, de azt mondta velem tervezi a jövőt. Nagyon kétségbe vagyok esve! Mit tegyek? 18L,24F

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a fenébe, nem is értem minek vagy vele...
2015. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes bíznod benne, sose lesz rendes kapcsi, sose fogsz tudni bízni benne, ha Téged akarna akkor nem foglalkozna mással, nehéz de az igazság, saját bőrömön tapasztaltam és 4 évem ment el..ugyan ezzel mert h mindig kimagyarázta.
2015. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dobd a pi..ába!

Mit akarsz egy ilyen fa..tól???

így nincs értelme.

2015. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ööö...mit vársz? Veled tervezi a jövőt mert ezek szerint 3x már elnézted neki a megcsalást. Meg is érdemled ha nem dobod ezek után sem! És most tulajdon képen mit csodálkozol? És mi a kétségbeesés tárgya? Meg fog csalni megint.
2015. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondja, és érezteti is, hogy szeret. Csak most hogy ő kereste meg az exét, nagyon félek. Igaz van köztük egy kis távolság szerencsére..
2015. febr. 28. 00:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Felesleges folytatni. Ha egy év alatt megtette háromszor, többször is megfogja, mert valami oka van arra, hogy visszajárkál az exhez. Valószínűleg titkon kevés vagy neki. Meg érted, ezek után szerinted mennyire bíznál benne? Semennyire. Soha többé nem lenne őszinte a kapcsolatotok, soha többé nem szeretnéd igazán.
2015. febr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem ő az első barátom,és nem szeretném elveszíteni. Félek, mi lesz ha szeptemberben más városban továbbtanulok... :(

A másik csajtól tudtam meg, hogy megcsalt, de a barátom azt mondta, hogy nem jelentett neki semmit...

Köszönöm a válszokat! Mindenkit felpontoztam természetesen!

2015. febr. 28. 00:19
 8/14 anonim ***** válasza:
És? Mert első pasid, mindent elnéznél neki? Ne legyél már naiv. Hagyd ott a fenébe, fogsz te még kú-rni jobbakat mással. :)
2015. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Aki 00:35kor írt nekem privit és S betűvel kezdődik a neve annak nagyon köszönöm! Van benne igazság amit leírtál! Csak tudod nehéz tényleg így kilépni, főleg, hogy szeretem. :/

Át fogom gondolni az egészet!

2015. febr. 28. 00:42
 10/14 anonim ***** válasza:
te nem szereted, csak ragaszkodsz hozzá, mert félsz egyedül lenni és ez most számodra jobbnak tűnik, mint egyedül. tégy magadnak egy szívességet és hagyd a francba, később még megköszönöd magadnak
2015. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!