Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton szerelmi bánatom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton szerelmi bánatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan hiányzik a volt barátom :( nekem ő az életem értelme. Sírni tudnék a hiányától,másoknak sokkal angyobb gondjaik vannak,de engem lebénít. Annyira nagyon szeretem őt :( valószínűleg mással fog járni. Amúgy 4 évet voltunk együtt,5 éve ismerjük egymást. 19/L 20/F
2015. ápr. 7. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerezzd vissza! ;)
2015. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó lenne,de hogyan? :)
2015. ápr. 7. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Mesélj egy kicsit részletesebben hogy mi volt és miért lett vége..úgy jobban tudok tanácsot adni.
2015. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Feküdj le velem, és máris elfelejted.
2015. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt sok lelki problémám,pszichiáterhez járok miatta,családomban volt gond stb és megelégelte,hogy nem vagyok vele elég kedves sose vagyok boldog. Látom,hogy most boldog hogy tetszik a lányoknak és jól esik az öröme csak fáj,hogy elveszítem. Közbe én is ismerkedtem mással volt kicsit enyhült ez az érzés,de nem kellenek mások én a szívem mélyéről csak őt szeretem. Ja,de most is beszélünk,meg szex is volt köztünk 1-2x a szakítás után. Az is csak vele jó...
2015. ápr. 7. 22:58
 6/10 A kérdező kommentje:
most legutóbb próbáltam nagyon kedves lenni és láttam,hogy jól esik neki csak a fejemhez vágta,hogy úgyis csak addig lennék kedves amíg nem kellek neki vagy valami ilyesmi..pedig olyan jókat találtam ki,hogy boldoggá tegyem őt :)
2015. ápr. 7. 23:00
 7/10 Eszter121 válasza:
Nem maradt veled a legnehezebb időszakodban, akkor neki csak a jó hangulatod kellett és hogy törődj vele. Ő miért nem törődik veled ha családi stb problémáid voltak?Szerinted mire számíthasz tőle ha most elhagyott akkor ha ujra problémád lenne újra elhagyna. Vedd észre hogy te nem szereted őt, hanem ő megalázott téged és rohadtul fáj neked, ezt fájdalomnak hívják és semmi köze a szerelemhez! Tudod mikor lennél újra nő? ha jól megmondanád neki a magadét, hogy mekkora fa... voltál hogy eddig reménykedtél benne. Neki nem te kellesz, hanem hogy őt jó kedvre derítsd, ő egy szánalmas ember ennyi, és jól otthagyott mert gyenge ember!
2015. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

olyan jo lenne ha az exemtol hallanam ezt :D

hogy vissza akar kapni... de azt varhatom :(

mellesleg semmit nemtudsz tenni. max vissza szerezheted ha nem birod. de ilyenkor a legjpbb az ido. es ha elfoglalod magad. dolgozol. tanulsz. alkotsz valamit. ha erzed hogy halad az elet. az tobbnyire bevalik :)


18/f

2015. ápr. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hagyott faképnél,csak ha két évig semmit nem törődsz a másikkal sajnos ez a végeredmény,csak velem törődött én meg vele nem szinte egyáltalán...első barátom azt se tudtam hogy kell viselkedni és nem érzek fájdalmat,mert nem most szakítottunk hanem pár hónappal ezelőtt. Viszont túl sokat nem tehetek valóban,de azért én nem adom fel :)
2015. ápr. 8. 21:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Kitartást 18/F :))
2015. ápr. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!