Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan böki a csőröm, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan böki a csőröm, ha a párom ismerőse nagyon koslat a párom körül? Vagy gyerekesen fogom fel?

Figyelt kérdés
Páromnak van a volt kung fu mestere, 13 év van köztük azt hiszem. Úgy indult, hogy apa-lánya kapcsolat van köztük, később kiderült, hogy a faszi szerelmet vallott neki. Tehetősebb emberkéről van szó, több mindent meg tudna neki adni. Páromat momentán nem érdekli, csak barátként tekint rá, de a srác érzésem szerint nyomul. Mindenben akar neki segíteni, mindent megvenni úgymond. Most azt találta ki, hogy a jogsiját fizeti és kap is egy kocsit, ha sikerül. Anyagi szempontból az előny nála van, mert én nem tehetem meg, hogy a farzsebemből kiveszek ekkora összeget. Szerinted verseny helyzet ez vagy igazából ez nem az én harcom, hanem a páromé, hogy kit választ? Legfrissebb "élmény", hogy valamiért nem tudtam átmenni a barátnőmhöz, erre kiderült, hogy a srác már ott is termett. Mondogatta a párom, hogy csak barát, nincs okom a féltékenykedésre, de nekem ez már több, mint érdekes.

2015. ápr. 8. 07:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hát meg is értem hogy zavar.

Ez csak a párodon múlik és nem rajtad.

Ha akarod ülj le és beszéld meg vele, hogy téged nem zavar ha barátok, de nem téged zavar hogy a mestere ennyi próbálkozik nála.

2015. ápr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam...akkor megkaptam, hogy gyerekesen viselkedem... Este is összevesztünk ezen.
2015. ápr. 8. 07:28
 3/25 A kérdező kommentje:
Már már a szakítást is pedzegette....
2015. ápr. 8. 07:31
 4/25 anonim ***** válasza:

Hülyeséget nem akarok mondani, de ha neked is lenne egy ennyire jó barátnőd akkor megtudná milyen érzés.

Akkor ő választ, nem tudsz vele mit tenni.

2015. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy próbáljon már az én szemszögemmel gondolkodni és hogy vajon Ő erre hogy reagálna...erre nekem esett, mint tót az anyjának.
2015. ápr. 8. 07:35
 6/25 anonim ***** válasza:
Elég érdekes kapcsolatotok lehet ezeket olvasva.
2015. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na igen...pedig minden szépen indult, már azt gondoltam, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Aztán egyszer csak megjelent a képbe ez a srác...hogy segít lakást felújítani stb. Utána az volt a következő, hogy akkor segít felújítani, ha oda is költözhet..persze ez nekem már nem tetszett. Pláne úgy, hogy utána nem is nagyon engedné, hogy ott legyek. Számomra ez is eléggé abszurd...de ennél is megkaptam, hogy gyerekesen viselkedem.
2015. ápr. 8. 07:49
 8/25 anonim ***** válasza:
ne felj kedves kerdezo. A parod majd megerti amikor hasonlo helyzetben lesz. Te pedig bizalmat kell adj talan megha tul buta is a lany hogy megertse, nem pedig bizalmatlansagot. Csak azt add amire vagysz.
2015. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem tudom hogy te hogy bírsz ilyen nyugodt lenni ilyen kijelentéseknél.

Én biztos hogy legalább elküldtem volna őket külön-külön a pi-csába...

2015. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát ha ma tényleg szakítani akar azért, mert ezt szóba mertem neki hozni, akkor mindent fogok adni, csak bizalmat nem.
2015. ápr. 8. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!