Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan böki a csőröm, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan böki a csőröm, ha a párom ismerőse nagyon koslat a párom körül? Vagy gyerekesen fogom fel?

Figyelt kérdés
Páromnak van a volt kung fu mestere, 13 év van köztük azt hiszem. Úgy indult, hogy apa-lánya kapcsolat van köztük, később kiderült, hogy a faszi szerelmet vallott neki. Tehetősebb emberkéről van szó, több mindent meg tudna neki adni. Páromat momentán nem érdekli, csak barátként tekint rá, de a srác érzésem szerint nyomul. Mindenben akar neki segíteni, mindent megvenni úgymond. Most azt találta ki, hogy a jogsiját fizeti és kap is egy kocsit, ha sikerül. Anyagi szempontból az előny nála van, mert én nem tehetem meg, hogy a farzsebemből kiveszek ekkora összeget. Szerinted verseny helyzet ez vagy igazából ez nem az én harcom, hanem a páromé, hogy kit választ? Legfrissebb "élmény", hogy valamiért nem tudtam átmenni a barátnőmhöz, erre kiderült, hogy a srác már ott is termett. Mondogatta a párom, hogy csak barát, nincs okom a féltékenykedésre, de nekem ez már több, mint érdekes.

2015. ápr. 8. 07:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Igen ebben igazad van 20. (19. vagyok)
2015. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltünk, nem akar szakítani, de nem akar ebben a feszültségben élni. Úgy váltunk el, hogy minden rendben, később sírva meséli, hogy kikapcsolták neki az áramot és hogy 135 ezer fejében visszakapcsolják 2 napon belül. Az áhított emberke ilyenkor el van utazva...
2015. ápr. 8. 17:59
 23/25 anonim válasza:
Hát a barátnődnek nem pityeregni kéne hanem +munkát keresni és rèszletfizetést kérni, bezzeg ilyenkor meg te vagy neki az első nem is értem kérdező te miért nem áltàl elöbb a sarkadra meg ez a kapcsolat hát valahogy nem a bizalom meg az eggyetértésen alapszik. Most jött el az ideje ,hogy egy kicsit helyre billentsd ezt a leány énedetzót!!! És amikor neked lett volna rá szükséged ő hol volt??? Légyszives vedd már elő a határozottabb énedet!!! 19/N
2015. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
* leányzót bocsánat csak telóról nehèzkessen írok...
2015. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Beszéltünk, mindketten azon voltunk már, hogy szakítsunk, mert ennek semmi értelme. Ő elmondta mi baja, én elmondtam mi bajom. Aztán ahogy elkezdtük átbeszélni ezt az egészet, egyre jobban tűnt úgy, hogy tudunk kompromisszumot kötni és meg tudjuk beszélni ezt a dolgot. Én az anyagi részére is kitértem, mert nekem ez érzékeny dolog, de nagyon. Ebben is dűlőre jutottunk, megmondtam mi az, amit én elképzeltem az anyagiakkal kapcsolatban.

Ez bő 1,5 órás beszélgetés volt

Előkaptam kicsit a határozottabb énemet

És úgy vettem észre, hogy ez neki tetszik úgymond, hogy határozott vagyok és kinyitom a számat. Szóval most úgy tűnik elindultunk valamerre.

2015. ápr. 10. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!