Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan böki a csőröm, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan böki a csőröm, ha a párom ismerőse nagyon koslat a párom körül? Vagy gyerekesen fogom fel?

Figyelt kérdés
Páromnak van a volt kung fu mestere, 13 év van köztük azt hiszem. Úgy indult, hogy apa-lánya kapcsolat van köztük, később kiderült, hogy a faszi szerelmet vallott neki. Tehetősebb emberkéről van szó, több mindent meg tudna neki adni. Páromat momentán nem érdekli, csak barátként tekint rá, de a srác érzésem szerint nyomul. Mindenben akar neki segíteni, mindent megvenni úgymond. Most azt találta ki, hogy a jogsiját fizeti és kap is egy kocsit, ha sikerül. Anyagi szempontból az előny nála van, mert én nem tehetem meg, hogy a farzsebemből kiveszek ekkora összeget. Szerinted verseny helyzet ez vagy igazából ez nem az én harcom, hanem a páromé, hogy kit választ? Legfrissebb "élmény", hogy valamiért nem tudtam átmenni a barátnőmhöz, erre kiderült, hogy a srác már ott is termett. Mondogatta a párom, hogy csak barát, nincs okom a féltékenykedésre, de nekem ez már több, mint érdekes.

2015. ápr. 8. 07:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Toleráns vagyok...néha túlságosan is...1-1 békát még lenyelek, nem szólok semmit, kerülöm a konfliktust. Csak akkor van a baj, ha már több minden jön össze, mert akkor egyszerre adom ki. Ilyen vagyok...
2015. ápr. 8. 07:54
 12/25 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tudnám ezt elfogadni. Jogsit kifizeti, kocsit venne, lakást felújításban segítene persze nem ingyen mert jó fej hanem mert oda költözik.

Nekem már elpattant volna az agyam az tuti.

2015. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Egy jó kis édes hármas........imádom!!!

Komolyra fordítva a szót, nincs egyszerű helyzeted. A barátnőd és a másik pasi kapcsolata már elég régi....a barátnőd magától nem fogja megszakítani vele a kapcsolatot, mert Ő a kapcsolat haszonélvezője....és az elmondottak szerint egy cseppet sem zavarja.

A másik hapsi pont ott nyomul ahol Te gyenge Vagy....ez nem véletlen, tudatos amit csinál. Szépen lassan szétfeszíti a köteléket ami közöttetek van, és Te ez ellen szinte semmit nem tudsz csinálni....a barátnőd kezében van a megoldás!!!

A helyedben annyit tennék, hogy türelmesen leülnék a barátnőmmel beszélgetni, és elmondanám neki, hogy mennyire zavar, hogy a másik pasi pénzeli (hogy Ő ezt el is fogadja)és ezzel Téged elbizonytalanít. Végezetül csak annyit mondanék ,hogy döntse el mire is van szüksége és annak megfelelően viselkedjen.Tudatosan lépjél hátra egyet, ne keressed egy ideig, és kiderül mennyire Vagy fontos számára. Ha a jogsit már elkezdte,akkor azt hagyjad, hogy befejezze, de a kocsi vásárlásról szó sem lehet!!!!

37F

2015. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Háát,nem tudom,hogy mióta vagytok együtt mennyire nagy a szerelem,de ez így zavaros :/ Persze,hogy jogos. Barátnőm,ha ilyen helyzet adódna és megemlíteném neki,minden kapcsolatot megszakítana vele,ő úgy van vele "érted bármit". Próbáljátok ezt megbeszélni,azért lássuk be ez kicsit erős,hogy jogosítvány és még autó is hozzá...
2015. ápr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az agyam nekem tegnap este már elpattant, szóvá tettem ezt az egész dolgot. Persze páromnak állt feljebb. A jogsit még nem kezdte el, de el fogja...kb nem érdekli az én véleményem ezzel kapcsolatban. Nem bánnám, hogy segít neki itt-ott, de hogy kb mindenben, az erős...Tudom jól, hogy anyagilag nem szállhatok versenybe, nem is akarok, mert tönkremennék. Farzsebéből előkapja a srác a kocsi árát...
2015. ápr. 8. 08:38
 16/25 anonim ***** válasza:

Ennek nem lesz jó vége.

Vagy beszéld meg vele ha tudod, vagy hagyd ott.

Az se lenne jó ha megcsalna vagy valami, de hogy idegileg tönkremenj ebben a macska egér játékban az azért szerintem sok.

2015. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarjál versenyezni a másik sráccal,mert nem azonos adottságokkal indultok....ne abban versenyezzél amiben esélyed sincs!!!!

Vegyél vissza egy kicsit...ha a barátnőd nem kapja meg azt, amit eddig önzetlenül megadtál,akkor idővel hiányozni fog neki, és el fog gondolkozni azon, hogy vajon mire is van szüksége, HA Nálad reklamál nyert ügyed van, ha a másik pasi felé fordul, akkor meg otthagyod mint egy követ. A barátnődnek igényei vannak, amit Te nem vagy képes megadni Számára, így több hapsitól szedi össze...mondjuk ez a hozzáállás elég gáz, de láttam már ilyet....főleg tiniknél.

Lélekben készülj fel rá, hogy egyedül maradsz, de még mindig jobban jársz annál, mintha egy idegroncsot csinálnál magadból a nagy semmiért!!! Könnyen lehet, hogy csak kihasználnak....kérdés csak az, hogy meddig hagyod!!!!

37F

2015. ápr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
31%
IJENKOR KELL VÁRATLANUL DE JÓL DÖNTENI, NE VÁRD MEG MIG Ő AKAR SZAKÍTANI, SZAKITS VELE TE MOST! ESTE RENDELJ MAGADNAK EGY LUXUS ÖRÖM LÁNYT SZERINTEM EZ A MEGOLDÁS
2015. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Külön a hapsival beszéltél már? Egyébként úgy néz ki számomra mint ha a csaj túlságosan is élvezné a másikat ráadásul az agy elpattanásoddal még erősíted ezt az érzést benne. (lányként így látom) Egyébként csúnyán fog hangzani de kérdezd meg tőle téged vagy őt akarja-e mivel így ez nem felel meg neked. Rögtön a reakcióiból levágós mi a véleménye. Ha felkapja a vízet akkor én szerintem már rég döntött és ő sarokban érzi magát azért támad.
2015. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%

A "19" reagálva.......

Soha nem érettem miért akarna egymással beszélni két vetélytárs (főleg hapsi)....semmi közük sincs egymáshoz. A szart mindig az keveri, aki mindkét felet bevonja a kapcsolatba és előadja a harci halált, hogy nem bír választani közülük.....mert nem is akar!!! Ha őszinte lenne a harmadik féllel szemben és elmondaná az érzéseit, akkor az nem nyomulna ennyire, de mivel látja, hogy van fogadókészség a személyére(esetleg még bátorítják is avval, hogy keresik a társaságát) így magától nem fogja abba hagyni.

37F

2015. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!