Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal? Ti hogyan szakítottatok a párotokkal, akibe már nem voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt, csak az a baj, hogy én már nem szerelemből szeretem a barátomat, hanem inkább olyan ,,barátosan". Szeretem, meg nagyon rendes srác, de ha már egyszer nem szeretem, akkor jobb lenne megmondani neki az igazat. Első barátom, én meg neki vagyok az első barátnője. Ti hogyan szakítottatok?
2015. ápr. 8. 17:23
 1/10 A kérdező kommentje:
* ha már egyszer nem szeretem szerelemből
2015. ápr. 8. 17:23
 2/10 anonim ***** válasza:
engem egy sms-el rázott le az első kapcsolatom 3 év után.
2015. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%

Szeretem, meg nagyon rendes srác

-Keressel draga olyat aki majd ossze ver,meg le se szar.

2015. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 To7ka ***** válasza:
Tömören, lényegre törően. Nincs értelme sokáig húzni, határozottan kimondod, hogy Neked ez sajnos már nem működik, elmúlt a szerelem, nem látsz rá lehetőséget, hogy megoldjátok, esetleg elmondod az okokat, ha értelmes az hasznos info lehet számára, majd elköszönsz és határozottan nem beszélsz vele egy darabig (talán ha már minden elcsitul lehettek jóban, ha szeretnél, de véletlen se úgy kezd, hogy "barátok még maradhatunk!!!:))
2015. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Beszélj vele nyiltan.

Mond meg neki, te már nem érzed azt amit régen,ezért nem akarsz már vele járni.

2015. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és úgy nagyon nehéz lesz elfelejtenem, hogyha egy edzésre járunk, ugye?
2015. ápr. 8. 17:31
 7/10 anonim válasza:
Igen ugy elég nehéz lesz. De ha már nem szereted szakíts vele ne húzd sokáig mert egyikőtöknek sem lesz jó. De a srác is megbékük vele es te is el tudod majd felejteni. Én ezt tanácsolom
2015. ápr. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Figyelj! Kérdeznék vmit! Most perpillanat mit érzel iránta?? Mert az sokat segítene mert már nagyon rég irtad ki
2015. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Bocsi hogy ilyen későn válaszolok.

7 hónap nem sok idő és szerintem a fiú nem fog belehalni ha szakítassz vele, mert ez a te döntésed és neki el kell fogadni. Egyszerűen mond meg neki hogy mit érzel, hogy már nem vagy belé szerelmes. Ennyi az egész. Nem kell túlragozni!

2015. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Basszus nehogy már ez legyen a legnagyobb problémád hogy nem szereted akkor szakíts e vele! Komolyan hány éves vagy hogy ilyeneken gondolkodol??
2015. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!