Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, hogy miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hogy miért nem fogadja el, hogy a barátja leszek?

Figyelt kérdés
Én nem értem, hogy miért ellenkezik. Kijelentettem, hogy a barátja fogok lenni, és nem látja be, hogy így lesz, húzza az időt ellenkezéssel, meg idegeskedéssel. Én lennék neki a legjobb választás, és nem jut el az agyáig. Én vagyok az egyetlen, aki boldoggá tudná tenni, valamiért ezt nem ismeri be magának. Nem akarok erőszakos lenni, de valahogy fel kellene már fognia... Tippek?!
2015. ápr. 9. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ásd el magad.
2015. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nézd, én tudom, hogy mire van szüksége, meg tudom adni neki.
2015. ápr. 9. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem elmondta hogy mi a baja veled. Túl kicsi a péniszed. Ez van.
2015. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok erőszakos lenni, de ....


Akkor NE legyél erőszakos.

2015. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Attól még nem biztos, hogy kellesz neki.

Lehet, nem tetszel neki.

Lehet, mást szeret.

Lehet, hogy undorodik tõled.

Ha kellenél neki, már rég veled lenne.

Neked miért nem jut el az agyadig, hogy tipli van?

2015. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem tudod elfogadni, hogy nem akar a barátnőd lenni? Akkor sem, ha te tudod, hogy te lennél a legjobb választás. A nem az nemet jelent. Kopóggyá le róla.
2015. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Csak arról van szó, hogy egy önző patkány vagy. Nem tudod el fogadni, hogy nem akar téged ennyi ;)
2015. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, kívánom, hogy egy százkilós néger kan mondja neked, hogy a "barátod leszek". Na majd akkor megtudod, mi a dörgés, ha te mégse akarod annyira...
2015. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Balázs te vagy az?
2015. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!