Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rézfacú_Bagoly kérdése:

Azok, akik olvasták Dr. Csernus Imre: A férfi c. művet! A felmerülő problémákat hogyan lehet megelőzni?

Figyelt kérdés

Kb. az 50. oldalnál tartok, de eddig nagyon tetszik, és általam is látott, valós dolgokról ír, aminek szerencsére csak kis részét tapasztalom. A kérdésem az lenne, hogy ugye leírja, hogy esetlegesen milyen problémák merülhetnek fel, a nevelésből adódóan,stb, viszont most így ez az ötven oldal temérdek információ, ezért nagyon körvonalakban annyit jegyeztem meg, hogy ha nem hagyom magam hogy mindent helyettem csináljanak, és mindenben megpróbálok(azt mondják, hogy tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld:D) sikereket elérni, akkor nagyjából elejét vehetem minden ilyesminek, mint amit leír? Valóban ezt fogalmazta meg?


A válaszokat előre is köszönöm!

17/F



2015. ápr. 9. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugy hogyha észreveszed a jeleket valakin aki hasonlóan viselkedik ami a könyben van akkor ne törödj vele avagy ha nagyon bejön akkor próbáld alkalmazni rajta azt amit tanultál a könyvből hogy te gyere ki jól belőle.

Másképpen halott ügy az egész.

2015. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!