Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csernus Imre A nő c. könyve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csernus Imre A nő c. könyve tanulságos szerintetek?

Figyelt kérdés

Most hallgatom a hangoskönyvet, picit explicitnek találom és rendszerezettlennek, szerintetek hasznos, tanulságos volt végigolvasni, végighallgatni?


Mit találtatok a legérdekesebbnek a könyvben?



2013. júl. 10. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd ha ír egy könyvet arról is hogy a férfi, meg az ember, akkor majd ezt is elolvasom.
2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Leírja a pontos menetét annak, hogyan kell behülyíteni őket? Akkor hasznos. Amúgy meg nem.
2013. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, jó volt, én kb. 2 hónapja hallgattam hangoskönyvben. Ahhoz túl hosszú és általános, hogy most egy részletet kitudjak emelni, de tudom, hogy nagyokat bólogattam időnként, időnként rádöbbentem dolgokra amikor vonatkoztattam a saját eseteimre, életemre, környezetemre, időnként pedig fájt az igazság. Érdemes volt.
2013. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es: A férfi c. könyv is létezik, azt is hangoskönyvben is el lehet érni.
2013. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Na remek.

És az ember? Olyan van?

2013. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem éreztétek néha olvasás, hallgatás közben, hogy lenézi, általánosítja, megveti az embereket?
2013. júl. 10. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
de.. na de változni is csak úgy lehet, ha vmit tényleg akar az ember. pátyolgatni senki se fog, Csernus meg főleg nem:D
2013. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

the_sunset_limited! Te ennyire korlátolt vagy?


Én csak a férfit olvastam, de abban voltak utalások arra, hogy ezt vagy azt már leírta a nőben is. Egyébként szerintem jól van összerakva, rendezett könyv, hasznos esettanulmányokkal. De nem fogja megváltoztatni az életed!

2013. júl. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem tetszett, nem jó könyv
2013. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!