Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó dolog szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Gondolom igen, de mégis milyen érzés?

Attól félek sosem fogom érezni..


2015. ápr. 9. 17:18
 1/9 Strike5000 válasza:
Mér hány éves vagy?
2015. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Egy hónap múlva 18

2015. ápr. 9. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem tudok segíteni 19 vagyok,nekem egy igazi lány van az életemben,a jelenlegi barátnőm.Volt kapcsolatom már de lányt nem szeretem ennyire.Az érzés amikor átölel amikor kimondja szeretlek.Igen jó érzés szerelmesnek lenni főleg ha megvolt az első hullámvölgy is,mert az is megvolt és átmentünk rajta :)
2015. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érés. Olyan boldognak érzed magad és olyan mintha szárnyalnál. :)
2015. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szar.
2015. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A viszonzatlan szerelmet megtapasztaltam. Annál szаrabb érzés nincs ezen a kibаszott világon.


Ha szerelmes vagy, baromi könnyen, sokkal könnyebben boldogulsz az élet minden területén, mert egyfajta motivációt nyújt, ha 100%-ra tudod, hogy valaki feltétel, előítélet stb. nélkül szerelemből szeret, s van kiért küzdeni, törtetni. Tudod, hogy otthon vár, és alig várja, hogy átöleld, megcsókold. Alapjába véve amúgy nagyon jó érzés, mert még a kutyaszаrban is meglátod a pozitívumot. Kétszer voltam eddig szerelmes, 3-4 hirtelen fellángolás is megvolt már, de viszonozva még egyszer sem volt, így kicsit meghátrálok attól, ha valaki tetszeni kezd.


Nem tudok már vonzódni a szerelem érzéséhez, nem tud motiválni, mert eddig mindig megszívtam. A kivételekben meg nemigen hiszek.

2015. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha szerelmes vagy egy lányba, és sikerül összejönnetek, majd a kapcsolatotokban te leszel az, akit emberszámba se vesznek, és a szerelmed viszonzatlan marad, akkor leírhatatlanul pocsék dolog szerelmesnek lenni.


Nekem ilyenek voltak az első kapcsolataim, aztán a második után erőt vettem magamon, többé nem abból állt a kapcsolat fogalma számomra, hogy lesem a lány kívánságait, türelmes, lovagias vagyok, és minél boldogabbá próbálom tenni, aztán majd tisztelni, becsülni, és bízni fog bennem (ami sosem történt meg, miután találtak jobbat, dobtak engem). Azt csináltam ezután, hogy amelyik lány nem mutatta ki igazán a törődésem ellenére, hogy szeret, miután megelégeltem, leültem vele beszélgetni erről, mindegyik csak hazudott, kereste a kifogásokat, majd szakítottam napokon belül velük ezután, és nem vesztettem el hónapokat az életemből feleslegesen. Ha még mindig egy viszonzatlan szerelmes kapcsolatban élnék, nem ismerhettem volna meg a mostani páromat, akivel már egy éve boldogan együtt vagyunk. Három lánnyal kellett szakítanom, mire őt megismerhettem.

Ne essél bele abba a hibába, amibe én az első kapcsolataimnál beleestem! Lépj túl azon, akin érzed, hogy nem vagy számára fontos azon kívül, hogy élvezi, ha törődsz vele!

2015. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ előttem lévőek már le írták , viszonzatlan szerelem nagyon rossz tud lenni. Voltam már mind a két oldalon volt hogy viszonozni nem tudnák , volt hogy én nem tudtam viszonozni. 5 kapcsolatból még egy olyan nem volt , hogy mind a ketten szerelmesek vagyunk. Olyan viszont volt hogy én szerelmes és ő csak szeretet.
2015. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A #6-osnak jár a +1. Csak azt tudnám, hogy hogy sikerült káromkodást leírnod, amikor nekem még a picsä szó se tud átmenni majdnem-cenzúra nélkül.
2015. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!