Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettegek az exemtől, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek az exemtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek csak kedvesen, mert tényleg remegek a félelemtől, ha rá gondolok. Nagyon megbántam, hogy megismerjem. Mikor összejöttünk, az első fél évben minden oké volt, max annyi hogy féltékenyebb volt a kelleténél. Öszzeköltözünk, elkezdett bántalmazni mind fizikailag mind lelkileg. Tudtam, hogy ezt látta otthon, probáltam segíteni rajta, de egy idő után besokalltam, hogy minden segítségre talált valami kifogást. Egy idő után nem találkozhattam a barátaimmal, anyám egy k..va volt, lenyomozta a facebookomat, a telefonomat. Anyukámhoz nem mertem menni, mert ott keresett volna először és nála is tört zúzott már, nem akartam, hogy baja essen. Gyűjtöttem némi pénzt és elmentem egy barátnőmhöz akiről nem tudta hol lakik. Kb 2 honapot laktam nála, és kivettem magamnak egy kicsi albérletet. Ez idő alatt minden nap legalább 50X hívott, nem viccelek, napi 20 sms alap volt, facebookon, viberen minden nap egy kisregény. Elegem lett a zaklatásbol, letiltottam facebookrol, letöröltem majdnem az össze közös ismerőst, telefonszámot változtattam. Megismertem a páromat. Csodálatos ember, tervezzük az esküvőt. Az elmúlt napokban hívtak rejtett számrol, de sose szolt bele senki. Hétfőn hajnali 2-kor(!!) csörög, felvettem, erre beleszol az exem, hogy jo itt lakni az xy utcában f....fejek? Megfagyott bennem a vér. Tudja hol lakunk. Sírva felkeltettem a párom. Elmondtam páromnak minden apro részletet, amiket az előtt nem, mert nem tudtam beszélni rola pl. a veréseket. Félek kimenni az utcára, mert ez egy hihetetlenul agresszív, nagydarab, izmos ember, a párom meg higgadt, vékony, nem verekszik. Nem is magamat féltem, hanem őt. Hívtuk a rendőrséget, felvették az adatait, de azt mondták semmi nem tudnak tenni, mert a nem a bejelentett címén lakik, így hiába jelentem fel. Ne foglalkozzak vele(!) Erre kiderult, hogy az eskuvőről is tud, mert egy ismerőse, akit letöröltem, facebookon rámírt, hogy vigyázzak, mert tud rola és ideges. Rettegek attol, hogy beállít jelenetet rendezni. Képes rá, tudom, ismerem sajnos. A saját anyját képes volna megölni, hogy elérje a céljait. A rendőrségnél már vagy 20 bejelentést tettem zaklatásért, tesznek rá, pereskedni nincs pénzem.

2014. aug. 6. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Bérelj fel valakit.aki ......
2014. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyi g*ci!

A magyar rendőrök!

Gratulálok kedves ORFK.

SUCK OFF.


A.C.A.B.

Írj a tolvajkergetőknek. Nem vicc, lehet tudnak segíteni neked.

2014. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyűjtsd ellene a bizonyítékokat, a zaklató hívásokat vedd fel, rendőrségen tegyél feljelentést. Itt bővebben is le van írva: [link]


Btk:

Zaklatás


222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, vagy más magánéletébe, illetve mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen vagy tartósan háborgatja, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Aki félelemkeltés céljából

a) mást vagy rá tekintettel hozzátartozóját személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó büntetendő cselekmény elkövetésével megfenyeget, vagy

b) azt a látszatot kelti, hogy más életét, testi épségét vagy egészségét sértő vagy közvetlenül veszélyeztető esemény következik be,

vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) Aki a zaklatást

a) házastársa, volt házastársa, élettársa vagy volt élettársa sérelmére,

b) nevelése, felügyelete, gondozása vagy gyógykezelése alatt álló személy sérelmére, illetve

c) hatalmi vagy befolyási helyzetével visszaélve

követi el, az (1) bekezdésben meghatározott esetben két évig, a (2) bekezdésben meghatározott esetben bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2014. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmesélem a sztorimat:


Exem szakított velem, vissza akart jönni, én elutasítottam. A lakótársamat fb-n zaklatta, hívogatta, családomnak írogatott fb-n, eljött vidékena házunkhoz, a bp-i albérletem ablakrácsán felmászott és beütötte az üveget.


Kihívtam a rendőrséget, lekísérték, ennyi volt. Azóta is (január óta) le van mindenhol tiltva, az egész családja, összes barátja, semmim se nyilvános. Ő csak egyszer ütött meg, már a szakításunk után.


A fodrászomhoz kezdett járni, szóval nagyon-nagyon beteges volt.


Én a helyedben elköltöznék, máshová, ha nyugtot akarsz magadnak, és nagyon-nagyon sajnálom és átérzem a félelmed.


írj privátot, ha szeretnél, mert engem sem értett meg senki akkoriban!!!én ráírtam a pasim exére fb-n,mert megtudtam, hogy vele is ezt csinálta, és a lány nagyon sokat segített nekem lelkileg.


26l

2014. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Az ilyen embereket be kéne zárni és a kulcsot meg el kellene dobni. Sajnállak kérdező. Remélem megoldódik a problémád.

" anyám egy k..va volt, lenyomozta a facebookomat, a telefonomat. Anyukámhoz nem mertem menni, mert ott keresett volna először és nála is tört zúzott már, nem akartam, hogy baja essen. "

Mármint anyukád nyomozta le a facedet és a telódat?

2014. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az exem. Betelfonált a szolgáltatohoz és rengetegszer le akarta kérni a hváslistámat, a munkahelyéről meg nlézegette a facebookomat meg az ismerőseimet mert kiderítette a jelszavamat.Sőt egyszer összeszidott, hogy megváltoztatta az email cimem jelszavát.
2014. aug. 6. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a rendorseg nem tesz semmit, akkor vagy ugyvedhez tudsz fordulni (ez a hivatalos verzio), vagy (a nem hivatalos verzio) felberelsz vkit egyszeruen, aki jol agyba-fobe veri a sracot, meg eltori par csontjat, h utana meg csak abba a keruletbe se merjen menni, amelyikben laksz. Persze ugy, h semmi sem bizonyithato. Vannak ezek a security cegek, amik orzes-vedessel foglalkoznak es nem hivatalosan bevallalnak ilyet, de ha van ismeros, aki ebben tudna segiteni, akkor az megjobb.


A rendorseggel az a baj, h csak akkor tesz keresztbe 2 fuszalat is, ha mar megvan a baj, es ha mondjuk az exed mar megvert, m akkor emelnek vadat, meg inditanak eljarast. Sajnos ez van.


Kitartast!!

2014. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!