Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
lefeküdten a barátom apjával. nem tudtam ellenálni neki mert idős létére jóképű és sármos. nem kellet sokat kéressem magam, észrevette hogy mit akarok és ő egyből belement a dologba. szerintetek ha kiderül mit fog hozzászólni a pasim?
2015. ápr. 9. 20:07
 1/8 veteran1978 ***** válasza:
Igen,ez nagyon gáz!
2015. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a párod helyébe elmondanám apádnak mekkora k...a vagy!
2015. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leissza magát a haverjaival, majd elkezd sorban felhívni minden nőt a mobiltelefonkönyvéből, amíg össze nem jön neki egy szex, ha pedig nem jön össze, felmegy kijózanodni a doktornő barátja lakásába, akivel azóta van jóban, hogy 14 évesen meg akarta ujjazni a nyári táborban, este nem történik semmi, reggel viszont, miközben a pasi gatyáját keresik összegabalyodnak, majd abban maradnak, hogy barátok lesznek akik szexelnek, pedig titokban szeretik egymást, végül persze összejönnek.
2015. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pfff... Ez most valami vicc vagy tényleg igaz?!
2015. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tuti fake hanem az apjat elcernem a srac helyeben a csajt meg kidobnam mert kur...va.
2015. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 megkönnyeztem a történeted olyan szép :D
2015. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus sztori :)
2015. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fúj az apjával mekkora r@banc az ilyen nő. Egyszer volt egy csaj akivel el vesztettem , nagy r@banc volt de csak össze jártunk néha néha szórakozni kicsit. Egyik nap el mesélte hogy a barátnője apjával feküdt le meg evvel avval anno... Hát ja vannak ilyen nők ( több @-ott fogtak mint kilincset).
2015. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!