Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Para, hogy egyre könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Para, hogy egyre könnyebben unok rá egy lányra?

Figyelt kérdés

Régen egy csomó időt belefeccöltem, hogy megismerjem őket. Találkoztam ma egy csajjal, az a mindent ki kell húzni belőle fajta, anno sokáig el lettem volna vele de most meg 10 perc alatt beleuntam, hogy "faggassam". Bezzeg amikor mondtam neki, hogy akkor én lépek, tudott hisztizni, hogy ne menjek el 😏


Vélemény?



2015. ápr. 10. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Megértelek Fiam! Amilyen üres lelkű lányok vannak manapság, a hajam égnek áll nekem is. Szard le! Olyanba fektess energiát, akinél érzed, hogy érdeklődik feléd, és ő is töri magát, hogy megismerjen!
2015. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Amilyen a kereslet, olyan a kínálat.

Talán legközelebb más típusból szemezgess.

2015. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
70%
Nem lehet hogy csak izgult, és nem az a fajta könnyen barátkozós típus?
2015. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De most nem csak arra az egyre gondoltam hanem úgy összességében.
2015. ápr. 11. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!