Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudjam könnyebben viselni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam könnyebben viselni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Nagyon szeretem a barátomat és nem szeretném őt ezzel kiakasztanii, meg egyébként is azzal csak magam ellen cselekednék, de hogy viseljem el hogy más lányokkal barátkozik? :/ Igen, tudom első hallásra nem nagy dolog, de van bennem egy kis félsz, hogy vonzódik irántuk meg mi lenne, ha stb... Ezt persze nem hozhatom fel neki, mert aztán azt gondolja, hogy önbizalomhiányos vagyok, meg idegesítő stb... Tudtok mondani valami megnyugtatót? Esetleg fiúk mit tanácsolnátok a barátnőtöknek, aki aggódik, mikor más szép lánnyal beszélgettek vagy akármi? :)

2015. márc. 8. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad hisztizni, de tedd neki szóvá, hogy nem esik jól, hogy szép lányokkal barátkozik.

Nem kell a szívedre venni, pasi. De ha el lehet vinni, hagy vigyék, nem kár érte. (tudom, hogy ez nagyon nyers, de van olyan, aki nem futkosik melletted más szoknyák után)

2015. márc. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet.:) én pl szóvá tettem hogy nekem ez meg ez nem tetszik és kész,azota egy lannyal se beszélget ezek után ő kérte azt hogy legyen egy közös facebook profilunk,hogy meglassam hogy feleslegesen aggodtam.:) miota vagytok együtt?
2015. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolso, le a kalappal! a baratod nem semmi. az enyem inkabb rejtegeti a telefonjat, hogy bele se nezzek. de ot nem zavarja, hogy engem ez zavar...

19l

2015. márc. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát szerintem akkor valamit titkol :/ pl magambol kiindulva én is rejtegettem ha valamit titkoltam,pl hogy baratnommel mit beszéltem stb. ez az előző kapcsolatomnál volt.
2015. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!