Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi aki párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi aki párkapcsolatban él miért szemez velem folyton és "mérvégig"?

Figyelt kérdés
Az a legfurcsább hogy van legalább 10-20év közöttünk.Csak én gondolok bele többet?
2015. ápr. 11. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
mert punci drága, punci érteD?
2015. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert tetszesz neki. Es nehezere esik lemondani errol. Kivan teged biztos. 31, f
2015. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vakságot nem fogadott, valószínűleg te gondolsz bele többet.
2015. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meg akar becsteleníteni a lehető legváltozatosabb módokon. Férfi vagyok, úgyhogy tudom mit beszélek.
2015. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó tudni..
2015. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van felesége...akkor csak félre akar dugni
2015. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem a felesége,a barátnője.

#5 ezt mire érted?

2015. ápr. 11. 10:18
 8/9 anonim ***** válasza:

#2. válaszra értettem.

#5. voltam

2015. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel neki. De azt is elhiheted, hogy nem te vagy az egyetlen a csodálatos, a kiválasztott, az álmai hercegnője, hanem más nőket is ugyanígy stíröl. Sőt, elképzelhető, hogy néhányat már fel is próbált. Bár az is lehet, hogy ennél jobban fél az asszonytól.

Elképzelhető egyébként, hogy előbb-utóbb téged is elkap néhány numerára és ha elég jó vagy, egy darabig meg is tart szeretőnek.

2015. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!