Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem értek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem értek már semmit, és kezd rá menni minden az egészségemre, de akkor is iszonyúan szeretem!

Figyelt kérdés
szünetelünk, nagyon nehéz ez nekem, de próbálom pozitívan felfogni a dolgokat, csak mindig van más neki, mintha minden sikeres lépésemnél visszalöknének azok a valakik a kezdő helyemre, vagy akár hátrább. Nagyon szeretem, de néha annyira ellenszenves tud lenni, taszít...folyamatosan taszít, olyanokat tesz amikkel egy az egyben megcáfolja, amiket régebben mondott nekem...Nehezen bírom már...
2015. ápr. 11. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A szünet az előjátéka a szakításnak.
2015. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig van más neki? :o
2015. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

na akkor most kell lelépned és hagyni a fenébe

csak pocsékolod az érzelmeid és időd

2015. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hisz annyi mindenen keresztül mentünk, hogy az egyszerűen nem igaz, és mintha ez már semmit sem jelentene...bármit csinálok az valahogy sohasem jó...Nagyon fáj ez az egész, de mikor rám mosolyog az erőt ad...sajnos egyre kevesebbszer van ilyen, taszít, folyamatosan taszít, pont engem, aki nem azt csinálta vele mint a többi...
2015. ápr. 11. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmesélem a mi történetünket :) Ismerősök voltunk és nagyon nehezen jöttünk össze, ekkor még más után sírt, én csak pótlék voltam neki, amit jóformán le is írt, így én csak szexkapcsolatnak fogtam fel az egészet. Alig foglalkozott velem, más csajokkal is flörtölt, én meg szerelmes lettem belé, viszont Ő már hamarabb kimondta, hogy szeret, valahogy a csajozás és a kimaradások még sem kapcsolatra utaltak... Míg végül kiderült, hogy "megakart csalni"... Ott, akkor azt mondtam, hogy vége, nekem rendes kapcsolat kell. Magyarázkodott, megbánta. Viszont folytatódott a nemtörődömsége, nem foglalkozott velem. Egy iskolába jártunk, én kollégiumban, Ő albérletben, sokszor én vettem neki kaját, mert elcigizte a pénzét, füvezett is, aztán meguntam, hogy eltartom. Majd jött mindig az exével, hogy Ő még nem felejtette el stb... majd jöttek más csajok, de velük megint csak flörtölt... Egy évnél feladtam, nem érdekelt semmi, szó nélkül leléptem. Felkeresett, ismét bocsánatot kért és sírt, könyörgött... Onnantól kezdve egyre jobb lett a kapcsolatunk és most már a családja utál, mert 3 éve együtt vagyok vele és nem sokára összeköltözünk, majd házasság és minden szépen sorban... Azt mondta, hogy csak egy pótlék voltam, de idő közben megszeretett. Jelenleg nem beszél a családjával, mert kiderültek róluk dolgok (a barátomat kisemmizték, abban a házban neki nem volt szava és elnyomták, miközben Ő szépen ellátta az otthoni dolgokat, a háta mögött ismerősöknek lusta DISZNÓNAK mondták el a saját szülei). Pedig nagyon dolgos és rendes volt ebből a szempontból mindig is. Szóval minden rendbe jött, rendbe hoztuk a dolgokat. Bár sok síráson túl voltam, úgy érzem, hogyha már 2 év eltelt és meg se rezzen azóta, akkor gond nem lehet :D
2015. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hjaj azt elfelejtettem írni, hogy az egy éves veszekedésünknél volt egy egy hetes szünet. Ezalatt én szokásomhoz híven sírtam, Ő meg ment a haverokhoz, bulizott... Nem kerestük egymást. Aztán jött tőle egy szerelmes sms, majd utána leírta, hogy kiosztották a barátai és a rokonai (nagymama és unokatestvérek, akikhez leutazott) :) Beszéltek rólam és a barátom elmesélte a történt dolgokat, majd az Ő szemszögükből elmagyarázták, hogy mi miért volt és ne gondoljon másra, ne forgassa ki a szavaim, hisz nem rosszmájú, göcsörtös lánynak ismertek meg, csak a barátomnak a szülei (rokonok se bírják őket) forgatták ki otthon az én mondanivalómat, cselekedeteimet jó sok ideig, így a barátom két tűz közé került és nem tudta eldönteni, hogy mi van. De szerencsére sikeres volt ez a szünet és nekünk ez kellett. Hisz akkor nem utazik le és nem mondják el azokat neki :)
2015. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!