Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdenétek ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek ilyenkor a helyemben? Szerintetek durva vagy nem nagy dolog? 21/L

Figyelt kérdés

5 éve leszünk együtt a párommal, 2 hónapja eljegyzett. Kettesben tartottuk meg az eljegyzést. Tegnap voltam a barátoméknál. Anyukája beteg most, gondoltam, akkor most én megyek hozzájuk, megnézem, hogy hogy van. Elég rég láttam őket, még eljegyzés előtt.


A barátom mamája is ott él velük. Elég idős már. Most nagyon élénk volt, igenis "ápolni" akarta a barátom anyját. 5-6 szor kínálta vacsival, de a barátom anyukája már vacsizott keveset rég. Kissé túl reagálta a dolgot a valós helyzethez képest. De aranyos volt.

Ott lehettem náluk kb fél órát, mikor a barátom mamája leszidott engem, hogy nincs szükség látogatókra, (mármint rám) takarítsak fel, húzzak ágyat, mosogassak, ha nem.... Pedig még jöttek hozzájuk később. Én meglepődtem, mert eddig azt hittem kedvel. Eddig soha nem beszélt velem így. Szívesen segítek nem arról van szó, magamtól is megteszem. De az, hogy örömmel mentem hozzájuk, és nem csak a tali miatt, hanem, h a barátom anyukája is érdekelt, hogy hogy van,durva volt a fogadtatás. A barátom szülei örültek nekem, mert rég láttak. Nem sűrűn voltam náluk a közelgő vizsgáim miatt, de a mamájának zavaró tényező voltam. Pedig eddig mindig kedves volt és dícsért. :(


2015. ápr. 11. 20:01
 1/4 RRR ***** válasza:
100%
ne vedd a szívedre,ideges volt a beteg miatt
2015. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ideges volt a lánya(?) miatt, hogy beteg.

De szerintem nincs joga megparancsolni neked, hogy mit csinálj. Nem te vagy az unokája és nem is a főnököd.

2015. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen a lánya. Csak azért, ha ideges az ember csak nem kéne így szólni a másikhoz, főleg, hogy sokat nem zavarok náluk, nem sűrűn járok, inkább a barátom jár hozzánk. Csak jót akartam. Én nem bántottam őt egy szóval sem. Meg a méregbe tudatni valakivel, hogy kívül tágasabb, durva, valahogy csak lehet kontrollálni magát az embernek.
2015. ápr. 11. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Van amikor nem megy olyan egyszerűen az. tényleg ne vedd a lelkedre a dolgot
2015. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!