Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetünk boldogok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetünk boldogok? Hogyan tudunánk kibékülni?

Figyelt kérdés

11hónapja vagyunk együtt.

Nyáron megismertük egymást és decemberig boldogok voltunk csak h a barátnőm virtuálisan megcsalt.

1 hét szünet után visszafogadtam úgy h esélyt adok neki nem megbocsátást. Majd idővel mondtam neki kb 1 hónap múlva h mutassa meg a skypját, de mindig titkolta és nem mutatta meg. Ezért mindig csesztettem h mutassa meg h bizonyítsa be h már nem csinálja és néztem a telefonját meg ilyenek. Ez ment egészen március közepéig kb mert beszéltem szüleivel h valja be ha valami van, mert már nem bírtam h mi van.kiderült h azóta nem csinálja. Bizalmat szavasztam neki. Majd rá kb 2 hétre ott hagyta a tabletjét és kiderült h másik fiúval akar találkozni akivel virtuálisan megcsalt és másokkal is ismerkedik. Az utobbi időben ezért nem szeret mert turkáltam az életébe és mindenkinek engem mond rosznak és olyaklnokat mond rólam ami nem is igaz kb lealacsonyit. Tegnap mondta h szakítani akar velem mert mást akar azért mert nem boldog velem. 1 hetet kértem megadta, de nagyon komolyan gondolta h szaítani akar.

Viszont én nem akarok, mert szeretem.

Milyen megoldás lenne erre jó?



2015. ápr. 12. 03:52
 1/3 SweetLady ***** válasza:
ki kellene szeretned belőle / szakítás
2015. ápr. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek én rontottam el vagy a barátnőm?
2015. ápr. 12. 03:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindketten elszúrtátok. Részéről hiba volt mással kezdeni, amíg még együtt vagytok, ha ilyet akar valaki, akkor előbb szakítson. Részedről meg hiba volt visszafogadni úgy, hogy nem bocsátottál meg neki. Egy kapcsolat nem munkahely, nem vehetsz fel valakit próbaidőre, meg tarthatod nyomás alatt, hogy megfelel-e, épp az ellenkezőjéről kell szólnia, hogy legyen valaki, aki nem stresszel, aki mellett kikapcsolhatsz és önmagad lehetsz. Ha erre nem vagy képes, mert nem bízol benne, akkor ne legyetek együtt.

Röviden mindketten hülyék vagytok, tipikus mónikashow-kategória.

2015. ápr. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!