Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt exbarátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt exbarátnőm? Mindenkivel letilttat?!

Figyelt kérdés
Nem igazán értem. Az összes barátnőjét kéri, hogy tiltson le, holott néhányukkal egész jó haveri kapcsolatot alakítottam ki. Ezt miért csinálja? Nagyon idegesítő.
2015. ápr. 13. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? Te vagy ő szakított? Mi volt az oka?
2015. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolat lehet, aki első szóra le is tilt. Hagyd már!
2015. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő szakított. Beszélni sem lehet vele azóta. Túlságosan erőszakos voltam, de semmi fizikai jellegű.
2015. ápr. 13. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Akkor érthető. Nem szeretik a lányok az erőszakos fiúkat. (vagy nevezzük akaratosnak). Azt hiszem meg is érdemled. Nem hiszem jó fényt vetett rád ez a lépésed és ezért tiltanak a lányok.
2015. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az ő barátnői, az ő társasága. Ebbe te csak iddeiglenesen belecseppentél, még akkor is, ha úgy érzed, hogy jó kontaktus alakult ki köztetek. Nem a te barátaid, hanem az ex barátnőd barátai. Ha megkéri őket, nyilván teljesítik a kívánságát. Neked meg talán a saját baráti köröddel kellene foglalkodni, nem az exed baráti körével. Ne idegeskedj, ez ellen nem tudsz tenni semmit. A saját barátaiddal foglalkozz...
2015. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!