Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem, de ő mindenkive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de ő mindenkivel összefekszik, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy srác (22 éves) akibe beleszerettem mér másfél éve, eddig volt barátnője, de mindig megcsalta, mi barátok vagyunk, eddig ő volt a legjobb barátom, neki az exe a legjobb barátja... velem is kikezdett (amúgy 20 vagyok) de én nem hagytam magam, próbáltam rávezetni, hogy ne csináljon ilyen dolgokat, mert barátnője van, meg ezzel mások szívét összetöri, de ő ugyanúgy folytassa tovább. korábban elmondta nekem hogy rám nem gondol szerelemmel, szóval minden oké, meg mindig mondja hogy túl átlagos vagyok, meg hogy adjak le pár kilót (170cm vagyok és 56 kg...nem vagyok kövér) meg mindig megkérdezi, hogy szerintem helyes-e ő. de mindig nekem panaszkodik, amikor a barátnője megcsalta őt, meg amikor ő megcsalja a barátnőjét, akkor is. mondani szokta hogy tényleg megbánta, és ez látszik is rajta, hogy tényleg odavan a lányért. de a barátnője visszaköltözött Kínába végleg. és most megint megpróbált lefektetni (persze sikertelenül) és szerintem tudja hogy szeretem, de ő egyre kevesebbet beszél velem, és ha beszél is mindig áthív magához (amiből mindig az van hogy ő az ágyba akar vinni). és próbáltam már keresni másik pasit, de egyszerűen nem tudom elfelejteni, nagyon szeretem már régóta. mit tegyek szerintetek?

2015. febr. 24. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretsz ily féregbe te gyökgyohár???? -.-""
2015. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Buta vagy es nincs onertekelesed.

Szerintem menj utana Kinaba.

De gyalog.

2015. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi a túróért menjek a volt csaja után? Es nem vagyok buta. Ennyi agyatok nincs? Ha ti szerettek valakit akkor máris "buták" vagytok? -.- szánalmas
2015. febr. 24. 16:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem azért vagy buta, mert szereted, hanem azért, mert egyáltalán szóbaállsz vele
2015. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne erős önértékelésed, akkor nem bizalmaskodnál olyan sráccal, akinek nem vagy különleges. Mondjuk olyan csajtól meg tudok érteni ilyen viselkedést, akinek kevésbé dobott jó lapokat a sors (nem túl jó család, nem túl nagy ész, nem túl szép külső...).
2015. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A saját érdekedben ne barátkozz vele, ne tartsd vele a kapcsolatot. Az érzések ettől még megmaradnak egy darabig, de ha nem látod, hamarabb elmúlik. Ettől még persze szereted, de jobban teszed, ha nem kínzod magad.

Új pasit csak akkor keress, ha már készen állsz lelkileg egy új kapcsolatra, különben csak "pótlék" lesz a srác.

2015. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Idióta vagy. Miért? Mert hagyod, hogy komplett idiótát csináljon belőled.


Szórakozik veled, mert te hagyod. Vagy veszed a fáradságod és elküldöd a francba, vagy tűrsz és nem rinyálsz itt, mint egy taknyos kisgyerek. 25N

2015. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha úgyis összefekszik mindenkivel, akkor várd ki a sorod xD
2015. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mivel ő az egyetlen barátom ezért nem fogom elhagyni, mint barátot, és mint írtam nem hagyom magam (nem tudom tudtok-e olvasni, vagy csak nem láttok jól!!!) na mindegy kár volt feltennem a kérdést, mert úgy tűnik ide csak barmok járnak akik csak le akarják szólni az embereket mindenért holott semmi joguk nincs hozzá. gratulálok ehhez a nagy IQ-hoz. segítséget kértem nem leszólást. (tisztelet a kivételnek természetesen)
2015. febr. 25. 00:07
 10/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a gyerekkel,én nem is foglalkozom a korombeliekkel.
2016. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!