Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés
1 év után a barátom szakított velem, mert azt mondta, nem szeret már. Tudom, el kell fogadni, de nem tudom, hiszen pár nappal a szakításunk előtt még minden rendben volt és azt mondta szeret. Aztán összekaptunk valamin, ami előfordult már párszor, de azt mondja nem az miatt szakít. Azt is tudni kell, szakítottunk már párszor és mondta már azt, hogy nem szeret, aztán amikor kibékültünk azt mondta mélyponton volt, azért mondta. Én nagyon szeretem még, de nem tudom mit tegyek. Fiúk, esetleg volt már veletek is ilyen? Miért csináltátok? Vagy lányok, ti mit csinálnátok?
2015. ápr. 13. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeretlek!


Akkor mondja amikor akarja az nem jelenti azt h úgy is gondolja.

2015. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem az első szerelmem szakított hasonló módon. Minden szép és jó, tökéletes, mi még csak veszekedni se veszekedtünk sokat, vagy szakítani se szakítottunk előtte. Úgy éreztem, egyre jobb és jobb lesz az egész. Aztán egyik nap hirtelen a semmiből kijelenti, hogy amúgy nem szeret már egy ideje úgy, ahogyan kellene. Semmi jele nem volt. Az ég egy adta világon semmi. És nem is volt más nő a dologban, egy jó ideig egyedül volt még utána.


Nagyon nem volt mit tenni. Sírtam sokat, én sem nagyon tudtam elfogadni. De végül kénytelen voltam, mert nem ért semmit a nyafogás. Kb 1 év után teljesen túljutottam rajta, pedig csak valami 8 hónapig jártunk. De első szerelem volt, azt az 1 évet eléggé megszenvedtem. Azóta már rájöttem, hogy sokkal jobban jártam nélküle, bár akkor úgy hittem, ő volt az igazi, azért mindig van feljebb. És örülök neki, hogy így alakult, jelenleg sokkal boldogabb vagyok (mással), mint vele bármikor is lehettem volna.

2015. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár éve az én párom mondtta hogy már nem szeret,padlót fogtam és nem akarttam elfogadni hogy van ilyen , elmulhat aszerelem /szeretet akkor mar 8 éve voltunk együtt még mindig füllig szerelmesen .Késöbb pár honappal,én unszolásomra újra megpróbáltuk,egy ideig minden szép volt aztán rájöttem hogy hazudozik megint.Valoszínü én.soha nem jelentettem annyit számára mit ö nekem .A lényeg ha valaki azt mondja hogy nem szeret nem kell félvállról venni a dolgot ...ezzel nem szoktal csak úgy dobálozni.
2015. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!