Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a smucig vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a smucig vagy a párom akar túl sokat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal. Folyton azt hallom,h a kollégáinak miből telik mindenre. ...

Tőlem meg elvárja,h elvigyem wellness hétvégére, szülinapjára 10000ért vettem ajándékot, ő azt mondta, legalább 50000ért várt volna. Állandóan azthallom tőle,hogy a kollégáinak miből telik minden. Meg en vagyok a pasi,nekem kell egy nőről gondoskodni.... A fizetésem jónak mondható.

Nekem 8 éves kapcsolatom volt. És miután véget ért, összejöttem ezzel a nővel. Ez normális így, másik is ilyenek? A volt párom nem volt ilyen. Ennyire változtak a nők?



2015. ápr. 13. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem ez a nő nem normális.
2015. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 datass ***** válasza:
93%
Ha elfogadsz egy tanácsot:menekülj amíg tudsz!
2015. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

az utolsó mondat nem jó, nem a nőkkel általában van a hiba, csak azzal.. meg egy pár másikkal, de nem az összessel!

mondd meg neki, hogy ez így nem járja, rosszul esik neked, hogy ennyire pénzéhes.. ha nem érti, hagyd el

8 éves kapcsolat azért ott már volt egy összhang, amiből nehéz visszabillenni kezdő szintre

nyugi, vannak még normális lányok dögivel:)

2015. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Interferencia ***** válasza:
Dobd ki azonnal!
2015. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek FUSS! de most komolyra fordítva a szót nem éri meg ilyen nőt tartani semmilyen szempontból!
2015. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
hát barátom rossz hírem van neked, ez egy pénzéhes ribi akit kifogtál !
2015. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Amelyik nő szeret szívből az egy 2000forintos ajándéknak is örül ha olyat adsz neki amit imád/szeret + virág
2015. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Jól kifogtad. Szerintem nem minden nő ilyen, bár én csak magamból tudok kiindulni. De én senkitől nem várnám el soha, hogy 50eFt értékben vásároljon nekem ajándékot. Igazából még a 10eFt-ot sem. Ha olyan ajándékot kapok pár ezer forintból, amit szerethetek pl.: bármilyen könyvet. Akkor már hihetetlen boldog vagyok. :D


És ha ő fél év együttlét után ilyen mértékű ajándékot szeretne, akkor mi lesz később? :D

2015. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kicsit magasak az elvárásai, nem?

Anyagias a hölgy.

2015. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen aberrált, hogy még ki is jelenti, hogy ő mennyiért várta volna az ajándékot? Létezik ilyen tapló állat??? Biztos hogy abban a percben kipenderítettem volna úgy ahogy van.
2015. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!