Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm most beteg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bannala18 kérdése:

Volt barátnőm most beteg és ma megkért rá, hogy menjek ki hozzá és, hogy segíthetnék a kutya sétáltatásban. Szerintetek azimplán csak baráti szemszögből hívhatott ki, vagy annál több van itt?

Figyelt kérdés
Összetalálkoztam exemmel ès a kutyájával ès átvettem tőle a pórázt,ő volt,hogy össze is esett,annyira szèdűlt.Elèg vacak volt az idő is.Segítettem neki menni,felkísèrtem a lakásukhoz. Mondta,hogy bemegy mostmár,de vmièrt meggondolta magát ès egy kicsit mèg kiült velem beszèlgetni.Mondtam neki,hogy áljon fel mert mègjobban felfázik.Segítettem őt fellálni ès ezután megölelt.Èn is átöleltem őt ès így álltunk egy pár percig.Utána mondta,hogy ez csak egy baráti ölelès volt(szerintem a sima barátok nem szoktak ennyi ideig ölelkezni). Ezután elbúcsúzott ès kaptam tőle mèg egy arcra puszit.Mikor becsúkta az ajtót utána èn mèg ott álltam az ajtó előtt ès ő mèg egyszer kinyitotta az ajtót ès oda nyújtotta a kezèt nekem.Megfogtam a kezèt ès mosolyogtunk egymásra.Ezután odèbb álltam.Most meg facebookon azt írta,hogy a hèten már ne menjek ki hozzája. Itt tènyleg csak barátságról van szó,vagy annál többről van szó ? Valyon mièrt nem akarhatja,hogy a hèten már ne látogassam meg többször ?
2015. ápr. 13. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól jön egy ingyen kutyaszitter
2015. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akár baráti volt, akár nem jól esett neki, hogy láthatott. Lehet a múlt érzelmei miatt nem akar már találkozni, hidd el neki (és lehet neked is) nehéz ezt a helyzetet kezelni.
2015. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Valyon"... Csak baráti szívességet kért, nem volt semmi több.
2015. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!