Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érzem, hogy már nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érzem, hogy már nem szeret, meg célozgat is rá, de akkor miért nem mondja ki konkrétan?

Figyelt kérdés
ezt az egyet kértem tőle , hogy mondja és békén hagyom. de nem mondja , tereli a témát , meg hogy "ez hü.lyeség"
2015. ápr. 13. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem akarja kimondani a végszót- gondolom én.
2015. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor mond ki te, hogy vége. Miért vagy ilyen gyáva és vesztegetitek egymás idejét?
2015. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én még szeretem sajnos, nem tudom elengedni , de ha azt mondaná, hogy nem szeret , akkor sikerülne. amikor azt mondom neki , hogy 'szeretlek' akkor azt mondja , hogy o jobban.
2015. ápr. 13. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi a problémád? Szeret, megmondta. Te meg azt hiszed, hogy nem. Higgy neki!
2015. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
biztosan hazudott. a tettek tobbet ernek, mint a szavak
2015. ápr. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!