Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ha önmagatokkal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha önmagatokkal nem vagytok jóban, egy kapcsolatban is diszfunkcionáltok?

Figyelt kérdés

A napokban felmerült bennem a kérdés, hogy vajon azzal, hogy mondjuk erős önbizalomhiányban szenvedek, nem szabotálom-e a kapcsolatomat a barátommal; és ha igen, ezen hogy változtathatnék, ha az ok, ami miatt önbizalomhiányban szenvedek sajnos megváltoztathatatlan.


Sokszor amikor tisztán érzem a szerelmét, vagy látom, hogy hogy néz rám, mélyen az emlékeimbe vésem a pillanatot, hogy amikor megkérdőjelezem önmagam vagy a kapcsolatunkat, eszembe jusson, hogy szeret, és csak beképzelem a "rossz dolgokat".


2015. ápr. 14. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem lehetett ezt így leírni:

Nem vagyok elégedett magammal. Félek, hogy félrebacik.

2015. ápr. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem félek attól, hogy megcsal. Sosem tenne ilyet.

Attól félek, hogy folyamatosan megkérdőjelezem, hogy elég jó vagyok-e neki. Nem ő kérdőjelezi meg; én. És nem teszem-e tönkre a kapcsolatunkat ezzel...

2015. ápr. 14. 03:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tesz jót. A kapcsolatotokban mindketten benne vagytok, ha a saját magaddal való kapcsolatod nem megfelelő, ez rányomja bélyegét az egyéb kapcsolataidra is valamilyen szinten :( A diszfunkcionálás azért erős dolog, nem feltétlenül okoz ekkora gondot, de bekavarhat, az bizonyos.

Ez az emlékezetbe vésés nekem nem tűnik olyan hatékonynak, az ember szerintem nem így szokott működni, az adott negatív pillanatban az ember el tudja felejteni a régebbi jót... Sajna nem tudom, mit tegyél, mert mondhatom, hogy ok ide vagy oda, legyen önbizalmad, az se megy parancsszóra vagy elhatározásra.

2015. ápr. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!