Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az az en jellemem gyengesegene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az en jellemem gyengesegenek a jele, ha nem szeretnek baratot, mert nagyon vekony vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan vagyok, mint Victoria Beckham. Divatos vagyok, de kis torekenyseg...

Lelki okok miatt nem tudok hizni.

Es azt egy fiutol sem varom el, hogy ezt toleralja. Szinte a hideg kiraz, ha valaki megfog, vagy hozzamer, nekem jolesik az erintes, de a gondolat, hogy mire gondol eppen. Te jo eg, hogy nem halt ehen meg ez kb...

21



2015. ápr. 14. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jézusom -.- a legtöbb srác a csontkollekciókat szereti, ne sírjon már a szád. Mindjárt kapsz is egy csomó privátot.
2015. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez mennyire nem igy van...
2015. ápr. 14. 08:48
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
De így van.
2015. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj! Te összejönnél valakivel, akire rá se tudsz nézni? Aki nem tart vonzónak, az úgysem fog veled összejönni.
2015. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez a probléma nem valóság, csak a te fejedben létezik. És te képzeled azt, hogy ő mire gondol éppen.

Van egy elég erős tippem, hogy amikor megérint egy fiú nem ezt gondolja, hanem valami pajzánabbat :)


Te kattogod túl, te képzeled csak, hogy xy erre gondol, holott 99%, hogy nem. amíg te akarod megszabni magadban, hogy a másik mire gondol, biztosan nem leszel szabad személyiség. A szabad ember éli az életét és sosem arra gondol, hogy "úristen mit gondolhat xy"


Engedd el ezt a gondolkodást ne te akard megmondani, hogy más mire gondol szerinted.

Ez nem jellembeli kérdés szerintem, hanem még kiforratlan személyiségé. (a kettő nem ugyanaz)

Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol, és pláne ne feltételezz másokról ilyesmiket.

2015. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez kicsit maskepp van, mivel ennyi onbizalommal meg azt sem merem megfogalmazni, ha tetszik valaki...
2015. ápr. 14. 08:51
 7/18 anonim ***** válasza:

Imádom, amikor a csajok ide járnak sajnáltatni magukat, hogy kapjanak a gyakoris férfiállománytól egy kis önbizalomfröccsöt.

Ilyenkor mire vágysz? Arra, hogy az itteni szerencsétlen srácok körülugráljanak és az egekig magasztaljanak? Ilyenkor mindig az jut eszembe, amikor az egyik MTV-s riportban valami rapper rinyált, hogy neki milyen szar az élete a gettóban, aztán a riport után egy 600.000 dolláros lowrider-rel meg 4 fullos pi€sával elment.

2015. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Óóó, dehogynem így van. Mindenki vékony lányt keres. Mondjuk a fogalmazásod alapján nagy észlény viszont nem lehetsz... hiába, vagy ész, vagy szépség.
2015. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Telefonrol irok bocsanat :(
2015. ápr. 14. 08:53
 10/18 A kérdező kommentje:
En a vilag legszerencsetlenebb ferfiatol sem varnam el, hogy vonzodjon hozzam..
2015. ápr. 14. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!