Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El mernétek költözni másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mernétek költözni másik EU-s országba a párotokhoz, akit 2 éve ismertek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogyha van egy kisgyereketek, aki őt tekinti apjának, és ti még csak 1x voltatok nála, de ő jön szinte minden hónapban?
2015. ápr. 14. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már van gyereketek, nem értem, mi ez a nagy félelem... nem második randin kérdezte meg, hogy kimennétek-e.
2015. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem közös a gyerek, az enyém.
2015. ápr. 14. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem ennyi idő után megpróbálnám. Persze csak akkor, ha az együtt töltött 2 év alatt a férfi tényleg stabilnak látszott, és adott lehetőséget arra, hogy igazán megismerhessem. (mondom ezt úgy, hogy alapjában véve az a típus vagyok, aki ezernyi átrágás után hoz meg hasonló döntést, mérlegelve mindent, amit csak lehet. )
2015. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt ott van ugye a párkapcsolati kérdés, hogy mennyire ismerted meg eddig, mennyire bízol benne, stb., ezt te tudod, nyilván ez az egyik legfontosabb faktor a döntésedben.


VISZONT van egy másik kérdés is, ami legalább olyan fontos, mint az első, viszont nem látom megemlítve a kérdésedben, ez pedig a NYELVTUDÁS.


Beszéled annak az országnak a nyelvét, ahova költöznél? Ha igen, akkor nagyon jó, ebből a szempontból nyugodtan mehetsz, mert így máris klasszisokkal jobbak lesznek az elhelyezkedési/beilleszkedési esélyeid.


Ha viszont nem, akkor pedig az a kérdés, hogy hajlandó vagy-e teljes gőzzel ráállni a nyelv megtanulására, mert a hosszú távú boldoguláshoz mindenképpen kelleni fog ez is - főleg akkor, ha (ne adja az ég, de ugye minden lehetőséget figyelembe kell venni) idővel esetleg félresiklanának a dolgok, és már kint válnának el végül mégis az útjaitok, és nem feltétlenül tudnál egyből hazajönni. Ha a saját lábadon kellene végül megállnod kint, akkor végképp elengedhetetlen, hogy legalább egy ügyintézési szinten beszéld a nyelvet.

2015. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beszélem a nyelvet, hát nem teljesen jól, középszinten, értek mindent és tudok válaszolni mindenre, nyilván levágnák hogy külföldi vagyok. Inkább amiatt hezitálok, hogy a gyerekemnek a szüleimmel nagyon erős kapcsolata van, és havonta, kéthavonta jönnénk haza látogatni csak, és hogy ez egy nagy törés lesz neki, bár valamennyire kompenzálná a párom, mert vele is imád lenni. Pánikolok...még van 4-5 hónapunk addig, de már elkezdtük intézni a dolgokat és egyre nagyobb a pánik bennem...gondolom ez normális, de valahol meg mégsem.
2015. ápr. 14. 10:43
 6/8 anonim ***** válasza:

No, ha beszéled a nyelvet, akkor nagy baj nincs. Ha a gyerek is, akkor még jobb, de ha ő még nem, az se tragédia, gyerekként könnyebben, gyorsabban felszedheti - bár persze amíg nem beszéli semennyire, addig barátkoznia is nehezebb lesz a helyiekkel, ami szintén kellemetlen lehet. Bár ha van kint magyar közösség is, és akadnak ott hasonló korú magyar gyerekek, akkor persze velük is ellehet. Ill. a 4-5 hónap alatt el is kezdheti tanulni ő is a nyelvet, ha még nem beszéli.


Okés, hogy erős kapcsolata van a gyereknek a szüleiddel, de az elsődlegesek akkor is nyilván ti vagytok, a közvetlen szülei.

2015. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik az az EU-s ország. Romániába nem mennék ki :D viszont Németországba vagy Angliába igen.
2015. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha szeretet miert ne koltoznel ha en is elkoltoztem igaz nem csajhoz hanem magam s itt elek szlovakiaban
2015. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!