Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy rosszul esik, hogy ezt csinálja a barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, előtte igazi elkényeztetett hercegnő voltam (sajnos), nem takarítottam, nem főztem stb. Mindig megcsinálták helyettem a szüleim, mert egyke vagyok, ők pedig elváltak, így mindig a kedvemre akartak tenni.

Mióta megismertem a barátom, nagyon sokat változtam, sokkal háziasabb és felelősségteljesebb lettem.

Amikor átjön, én szoktam neki főzni. Tudom, hogy nem vagyok egy Jamie Oliver, de nagyon rosszul esik, hogy néha olyan kedvetlenül turkál a kajában és alig eszik. Pedig azért nem főzök rosszul :(

Ráadásul mikor adok neki egy poharat az iváshoz, mindig közelről megszemléli, hogy el van-e mosva és nem foltos-e valahol. Nem egy igénytelen pestisfészekben élünk, valami putriban, nagyon rosszul esnek ezek az apró dolgok.

Szerintem ez sértő :( Vagy csak én fújom fel a dolgot?


2015. ápr. 14. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
az egy bunkó paraszt akkor, közelről nézegeti a poharat??
2015. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, hogy tiszta-e
2015. ápr. 14. 11:23
 3/20 anonim válasza:
nekem se esne jól kicsit azért bunkó a barátod! pl ő is besegíthetne főzni ha már nem ízlik neki
2015. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
nem lehet, hogy nem a minőséggel volt baja, hanem magával a kajával? pl nem szereti a borsó főzeléket és te azt adsz neki?
2015. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De jókat főzök, nem égetem oda, nem valami undorító trutyi :( csak annyira sértő
2015. ápr. 14. 11:26
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát ez furi.

Én lány vagyok, de én is közelről nézegetem a poharat is és a kanalat, villát, kést is, de szerintem már megszokásból. Még a csokinak a lejártát is megnézem mielőtt megveszem a boltba. Az hogy alig eszik nem magyarázható azzal hogy pl. nem éhes, vagy nem szereti azt a kaját, stb..? Mert ha nem, és tegyük fel, nem ízlik neki, akkor biztos nem akar megbántani azzal hogy megmondja. De ha jobban belegondolok nagyon én sem mondanám meg a barátomnak hogy nem ízlik. Ha hosszú ideje vagyunk együtt, akkor igen. Mennyi idősek vagytok?

2015. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4.: megkérdeztem, miket nem szeret, olyanokat nem csinálok, csak azokat, amiket szeret
2015. ápr. 14. 11:26
 8/20 A kérdező kommentje:
22 évesek. De utána többször volt, hogy mikor pl délután sétáltunk a városban, gyorskaját vett magának. Már rákérdeztem, de nem mondott semmit.
2015. ápr. 14. 11:27
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túl finnyás és tisztaságmániás/fóbiás a pasid.. :D

A legegyszerűbb, ha ezt így őszintén elmondod neki, ahogy itt leírtad :)

2015. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De nincs rá semmi oka. Tiszta, rendes házban élek, nincs kosz, sem por... és nem dicsekedni akarok, de ahhoz képest, hogy most kezdtem el, tényleg jól főzök :( Mi a baj velem :(
2015. ápr. 14. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!