Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel 2 hete jöttünk össze. Minden oké volt köztünk. Aztán megbetegedtem, így másfél hétig nem tudtunk találkozni, de beszéltünk minden nap reggeltől estig. Az utóbbi pár napba észrevettem rajta, hogy nem érdeklődik már annyira felőlem, ezért bedobtam a szokásos csajos hisztit, hogy nekem mennyire szeretethiányom van, stb. Erre ő nagyon megharagudott rám, hogy nála a hisztivel csak annyit érek el, hogy elhajt. Nagyon bunkó volt velem, azt írta, hagyjam békén. Azóta sem írt ( ez tegnap történt ). 24 éves a fiatalember, én azt hittem ennél az óvodás szintnél kicsit már komolyabban látja a dolgokat.

Szerintetek ebben az esetben mi a teendő? Írjak neki?

16/L


2015. ápr. 14. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
"hogy nála a hisztivel csak annyit érek el, hogy elhajt" Igaza van. Kérj bocsánatot. Miért nem hívtad át amúgy?
2015. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"ezért bedobtam a szokásos csajos hisztit"

"én azt hittem ennél az óvodás szintnél kicsit már komolyabban látja a dolgokat."


Te vagy óvodás szinten, már bocs. 24 éves felnőtt férfit nem fogsz meggyőzni a hisztiddel, inkább éretten mondtad volna neki, hogy úgy érzed, kevésbé érdeklődik irántad, szeretnéd tudni, mi az oka stb. 2 hét járás után, úgy, hogy abból másfél hetet nem találkoztatok, nem csoda, ha picit elhidegülve érzed őt magadtól. De erről értelmesen kell beszélgetni, nem bevágni a durcit, mint egy öt éves. Valószínűleg rájött, hogy nem vagy neki való.

2015. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pasinál működik csak a hiszti, férfinél már nem. Sőt, oltári fekete pont.


24 éves, ő a pasiból nem a papucs felé indult, hanem a férfi felé. Ráadásul az ismerkedés első két hetében amikor még semmi sem biztos, megismeritek egymást, elkezd kiderülni, hogy X szerint Y-al érdemes e komolyan foglalkozni stb...


Elég esélyes, hogy rájött, hogy nem téged keres, hisztis 16 éves tinilány nem kell egy 24 éves férfinak. (pasinak még csak csak)


A "csajos hiszti" (ha már nevén nevezted) "hirtelen halál" egy férfinél. Ebből most tanultál, ne felejtsd ezt el a jövőben.

2015. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"azt hittem ennél az óvodás szintnél kicsit már komolyabban látja a dolgokat. "

írod ezt úgy hogy előtte: "bedobtam a szokásos csajos hisztit"

Had gratuláljak! :)

2015. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyennel ne foglalkozz,én pl sose bánnék így egy lánnyal sem,akivel ismerkedek,vagy többet szeretnék,ez egy köcs#g,ha menni akar menjen 20/F
2015. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Remélem jó lecke volt, hogy ne kezdj 24 évessel. Csak egy zsenge húsnak tart, alsóbbrendűnek. Jogosan. Egy 24 éves sosem fog egyenlő szinten kezelni egy tizenévest.
2015. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5,6: Ti nagyon buták vagytok. A csaj direkt hisztizett...
2015. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Sötét vagy. Ez a hisztijétől független.
2015. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazából szerintem csak nem kellett volna "túlreagálnia" ezt az egészet.. Bocsánat, ha félreérthető volt a megfogalmazás, de ez a lényege.
2015. ápr. 14. 17:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább neked nem kellett volna túlreagálni azt, hogy picit kevésbé érdeklődött irántad. No meg azért két hetes kapcsolatot sem kell úgy felfújni, mintha valami komoly dolog lenne.
2015. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!