Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre tudtok magyarázatot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre tudtok magyarázatot? Mindig jól elbeszélgetünk, aztán letilt.

Figyelt kérdés
Majd később felold. Aztán újból beszélgetünk, és megint letilt. Meg tudja magyarázni valaki, hogy ez miért történik?
2015. ápr. 14. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos szeret.
2015. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet beütése van az illetőnek. Kérdezd meg tole
2015. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor hajlandó beszélgetni veled, amikor ő akar.
2015. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy a felesége meglásson az ismerősei között.
2015. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént többször. Azt mondta, hogy már nincs helyem az életében és le fog tiltani. Később feloldotta, aztán újból letiltott.

Ezek szerint nem szeretett velem beszélgetni, nem értem, hogy miért nem mondta el.

Te se próbáld megérteni. :)

2015. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De már úgy állunk,hogy körülbeül ez a 7. alkalom. Ez kikészít.
2015. ápr. 14. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy másik csaj/srác is, és inkább vele beszélgetne.:) Sok ismerősöm van ilyen, többen mondták is, még baráti körből is. Beszélget a csajjal, aztán megunja, és tiltja. Én sem értem meg igazából, pedig fiú vagyok.

Felejtsd el, semmi komoly dolgot nem akar tőled.

2015. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha a változatosság kedvéért most te tiltanád le minden indoklás nélkül?


Vagy egyszerűen nem írnál neki vissza ezentúl?

2015. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nem normális egyedek, sajnos elég sokan. De a te bajod, hogy még mindig beszélgetsz vele, ha velem valaki eljátszaná ezt, biztos, hogy nem beszélnék vele soha többé. Oszd ki jól, hogy ne szórakozzon veled.
2015. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod, az ilyen kapcsolat nem kapcsolat, és lépj tovább. Ha velem valaki egyszer is ilyet megcsinálna, biztos hogy többet nem beszélgetnénk, és következő üzeneténél én tiltanám le örökre. Ezen nem érdemes rágódni, egyszerűen csak felejtsd el és keress mást :) jobban jársz
2015. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!