Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett tőle amit mondott. Fiúk ti mennyire foglalkoztok a barátnőtök alakjával? Szerintetek ne legyek megbántott emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom mondta,hogy sportos barátnőt szeretne, hozzá teszem,hogy mióta együtt vagyunk nem változott a súlyom. Azt mondta,hogyha elszáll a rózsaszín köd,akkor már az ember látja a mások hibáit. Hogy lehetne nekem jó alakom ha többet dolgoznék rajta.

Nem mindig van időm rá a fősuli mellett, intenzíven sportolnék én,ha csak az lenne a dolgom. S én pillanatig se "fikáztam" az ő kinézetét,nekem úgy is jó ő,ahogy van.



2015. ápr. 14. 19:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha a láng kihuny,a szeretet marad,de szerinte meg kell érteni küzdeni, gondolom,hogy szinten maradjon.

Nehéz eset ő eléggé

2015. aug. 29. 19:51
 12/14 anonim válasza:
Akkor keressen maganak sportos baratnot!
2016. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Legalabb őszinte.
2016. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Jobb, hogy megmondta ezt neked.
2016. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!