Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezi kérdése:

Miért nem tudom elfelejteni? Tudom, hogy a felejtés az érzelmekkel jár, de nekem nem megy.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. 1éve lett vége egy 3éves távkapcsolatomnak. Nagyon jól megvoltunk az elején. Aztán a barátom elkezdett féltékenykednui, mindenkire, megszabdta, h kivel, mikor, hova mehetek. Ami nm is volt nagy baj nkem mert annyira elborított a rózsaszín felhő, hogy még ezt is be válaltam. Mikor 3évesek lettünk, felbukkant egy gyerek a suliból, a szerelmével üldözött, naponta tobb emailt írt, a suliban zaklatott, sokszor barátom írt neki, h hagyjon beken.. De semmi. 1éve márciusban a barátom kidobott, ez a fiú miatt. Könyörögtem neki, h ne tegye.. Megtudjuk oldani, de ő nem hallgatott meg ( facebookon dobott). 1hónapra vagy talán kevesebb Hallottam, hogy van egy barátnője, akivel a mai napig egyutt vannak, nagyon, nagyon sokat sírtam miatta, 10kg-ot fogytam. Depressziós lettem, kb fél év után fel fogtam, h ő már mással van, de nap mint nap reménykedtem és vártam, hogy felkeressen, de nem tette. Még mindig azt várom, pedig már egy év is eltelt. Megpróbáltam mindent a felejtés érdekében, a barátaimmal lógtam, el foglaltam magam, mindig próbáltam másra gondolni, de sehogy se ment, amikor elfoglalt voltam, nem gondoltam rá de gyakran közben is rá gondoltam. Majd mikor haza mentem megint minden előről, már nem sírok minden nap, de gyakran eszembe jut. Még mindig szeretem. . Nem megy a felejtés, sokszor álmodok még róla és barátnőjéről, hogy Előttem csókolóznak, nagyon fáj.. Reggel mikor fel kelek, nagyon rosszul érzem magam, ami az egész napra kihat. Nem szeretném ezt érezni tovább! Ugy érzem beleőrülok, és itt nem az a baj, hogy úgy érzem nem lesz más aki majd szeret és én is, hanem az, h nem akarom, h más legyen. Mindig azt mondom, h elfelejtettem már, nem szeretem. De ezt csak magamnak is hazudom. Nem gondoltam, h Ennyire nehéz lesz. Ismerkedtem fiúkkal, de mindenkiben csak őt kerestem\keresem. Nem akarok már semmit, csak arra gondolok, h már elég. Nem bírom. Szánalmas amit teszek, hiszen ez szinte már beteges, de ha egyszer visszajönne hozzám, h szeret és megbánta és rohannék a karjaiba. Tudom, h az első szerelem Sosem múllik el, mindig véget ér.. Vigasztalom is magam vele, de ez nekem nem való..

2015. ápr. 14. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Tovabb kell lepned,az onsajnalat nem vezet sehova! Az 1. komoly kapcsolat meghatarozo,de mar vege,ne ragaszkodj mar hozza. Onzo mocsok volt veled raadasul. Tudom,nem konnyu,de felejtsd el! O mar reg tovabblepett.Foglald el magad azzal amit szeretsz(baratnok,buli,sport stb.) Hidd el,ujra ragyogni fogsz es konnyebb lesz minden,boldog leszel es ujra talalsz part is magadnak idovel. Legy eros! :)
2015. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem az első szerelem el múlik ha találsz idővel olyat aki mérföldekkel jobb . nyílván a szebb emlékek megmaradnak . Azért nem tudsz tovább lépni mert reménykedsz , na ez az amit nem szabad . le kell zárnod magadban ezt a kapcsolatot, és elengedni őt hogy másnak megnyílhass :) enélkül nem fogod elfelejteni őt. csak ha nem fogsz reménykedni
2015. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😊 és tudom, h le kell zárnom. De úgy érzem nem megy.. Talán idővel sikerül. 😊
2015. ápr. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!