Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, hogy visszakapjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy visszakapjam a barátomat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy fiúval, 18 voltam, mikor összejöttünk, ő 19 volt akkor, majdnem 3 évig voltunk együtt, miatta kijöttem Skóciába, mert vele akartam lenni, meg el akartam költözni otthonról, összejött a külföld, már tanulok is.

A probléma ott kezdödött, hogy első évben, mikor csak dolgoztam, és voltak szabadnapjaim, többnyire ő mindig dolgozott, ha meg végre volt egy közös napunk, akkor mindketten fáradtak voltunk, és döglöttünk, gépeztünk, egyszer egyszer megnéztünk egy filmet. A problémák azok voltak, hogy a háztartást én vezettem - vásárlás, mosás, rendrakás (néha azért ő is megcsinálta) bevásárlás, mosogatás - plusz rendszerint fenthagyta a koszos tányérokat, poharak, amiket mindig én raktam be a mosogatógépbe. Másrészt nem volt figyelmes, nem lepett meg véletlenszerűen virággal vagy bármivel, egyszer-egyszer megesett, nem mondom.

Inkább néha az anyjának éreztem magam... amikor mondtam neki, hoghy változzon, akkor kicsit változott egy időre, de utána megint visszament minden olyanra, amilyen előtte volt.

A 2. karácsonyunk szépen sikerült, rendben voltunk, viszont Januárban volt egy mélypontom, visszatért a kiábrádultságom, és elegem volt. Később össszetalálkoztam újra azzal a sráccal a fősulin, akivel egyszer ősszel találkoztam teljesen véletlenül, megváltozott, nagyon vonzó lett, megölelt, és valami elkezdődött bennem, utána mindennap, amikor suliban voltam, megnéztem, hogy hátha a könyvtárban vagy a számítógép teremben van, és dumálhatunk. Párszor elcsíptem, és jól éreztem vele magam, rengeteget nevettünk. Márktól (régi barátom) távolodtam, alapból sem voltunk olyan közel. Január végén egyik délután együtt sétáltunk Roberttel, elmondtam neki, hogy tetszik nekem, ő szintén így érzett, beszélgettünk pár órát, majd egyszer csak hirtelen megcsókolt. Nem csaltam meg Márkot, lefeküdni nem feküdtem le az új sráccal. Én meg bolond módon- és a kiábrádnultságom miatt - szakítottam a barátommal, kiköltöztem, és ugye Roberttel lehettem, de később rájöttem, hogy nem jó, mert csak kedvelem, és egyfajta fellángolás. Egy ideig nagyon élveztem meg minden, de 3 héttel, miután kiköltöztem, rájöttem, hogy még midnig szerelmes vagyok Márkba, és szerettem volna visszakapni, elmondtam neki mindent, hogy megbántam stb, bőgtem mint egy kisbaba, abban a 4 napban kisírtam a szemem teljesen, de visszautasított, azt mondta, hogy legyünk csak barátok, és még kitudja, mit hoz a jövő, nem tartja kizártnak. Onnantól kezdve együtt lógtunk minden héten, és volt hogy ő csókolt meg, vagy én őt, de elvoltunk, és én a szemében azt láttam, hogy még mindig szeret.

Most megint feljött bennem ez az érzés, hogy bármit megtennék, csak szeretném őt visszakapni, de ő még ugyanúgy csak visszautasít... és egyszerűen ez megöl... legszívesebben öngyilkos lennék, mert nem bírom elviselni ezt a fájdalmat :( egyszerűen szeretem még nagyon, csak azt hittem, hogy már nem, mikor szakítottam... Ő 3 hét után lezárta az egészet... én meg itt kínlódok már 2,5 hónapja...

Április végén utazik haza Magyarországra, én a nyár nagy részében itt maradok, 2 hétre fogok csak hazamenni. Abban reménykedek, hogy hátha otthon valami történik, és rájön, hogy szeretne velem lenni, mert mondja, hogy vannak érzései, csak most egyszerűen nem akar kapcsolatban lenni - nem csak velem nem, hanem mással sem - de én még midnig szerelmes vagyok belé, nem tudok koncentrálni melóban, állandóan csak azt lesem, hátha láthatom :( én megértem, bántottam őt sokszor, és ez tudom hogy fájhatott, de nem próbált visszatartani, hogy ne menjek el... én meg feladtam, mert nem akartam annyira menni, közel voltam ahhoz, hogy feladom az egészet, és vele maradok... Egyszerűen nem létezek nélküle, és bármit megadnék, hogy visszakaphassam, mert szeretem, és nem akarok feladni

Szerettem volna egy kicsit kiélni magam, de egyszerűen úgy érzem, hogy teljesen elszúrtam az életem... mert ha nem kaphatom vissza Márkot, akkor nem is akarok tovább élni

Barátaim azt mondják, hogy lépjek tovább, de akkor feljön bennem, amit Márk mondott, hogy hátha a jövőben még összejövünk

Mit csináljak szerintetek?



2015. ápr. 11. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Üljetek le beszélni. Mondd neki, hogy oké, adsz időt neki, lehet, hogy idő kell neki, hogy feldolgozza és újra tudjátok kezdeni. De ne ess abba a hibába, hogy hagyod, hogy játsszon veled. (Legszívesebben azt tanácsolnám, hogy azt mondd neki, ne a jövőben akarjon, hanem most, de lehet, hogy kell neki még idő). Állj a sarkadra, hogy döntsön, mert így nagyon sokáig fogsz szenvedni.

Igazából ő sem nagyon foglalkozott veled, belekényelmesedett a kapcsolatba, figyelmeztetted, jött más, te belementél. Kettőtökön múlott szerintem.

Beszéljetek, tűzz ki magatok elé egy időpontot (én egy hónapnál több időt nem adnék neki, hogy ne álltassam magam, illetve ne "tartaléknak" tartson meg).

2015. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy csók mióta nem megcsalás? Az. Azért gondolkodik ennyit mert nem bízik benned. Hiába akarod sürgetni a dolgot, minden csak rajta áll. Te meg szedd össze magad, ha egyedül nem tudsz boldog lenni mástól miért várod el, hogy boldoggá tegyen? Nem vagy te túl önző, telhetetlen?

Nincs annál szánalmasabb ha egy ember csak egy párkapcsolatban érzi teljesnek magát.

2015. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!