Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg vagyok, de a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de a szüleim homofóbok, méghozzá nagyon. Van mit tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én egy 16 éves meleg srác vagyok.

Lassan 1 éve élek párkapcsolatban a barátommal, akit nagyon szeretek. A szüleim sosem értenék ezt meg. Olyan kijelentéseket tesznek, hogy: "Ha meleg lennél biztos kivágnálak itthonról" meg "Ha meleg lennél én biztos elköltöznék innen". Ugye itt nem csak azzal van gond, hogy el kéne mondjam nekik lassan, hanem tudom, mennyire elítélik a melegeket. Emiatt szerintem enyhe depresszióm van, reggelente úgy érzem, nincs miért felkelnem, hiszen tudom, hogy a szüleim szemében én egy undorító féreg vagyok, a mosolygás meg már ismeretlen számomra. Lassan kezdem én is elhinni, hogy jobb lenne, ha halott lennék :(

Tanács? :(


/Homofóbok, kételkedők és azok, akik szerint nekem kéne megváltozzak hetero-vá kérlek ne írjanak, csak aki tényleg tud segíteni, vagy volt ilyen helyzetben/


Egy elkeseredett fiú :(



#meleg/homofúb/szülő/elmondani #hogy meleg vagyok
2015. ápr. 14. 21:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Komolyan mindenki a szüleimet kezdi ócsárolni?.. 16 évesen nálunk nem alapvető, hogy már megdugtam a fél várost...ma már ez ennyire ritka,hogy még nem volt barátnőm TIZENHAT évesen???...mégis honnan tudhatnák? Normális életet élünk... ugyanazokat a dolgokat csináljuk, mint bárki más a barátommal..Nem hallgatunk PussyCatDolls-t, nem járunk rózsaszín cuccokban és nem nyávogunk, mint a macskák. Ha szembe jönnél az utcán, sosem mondanád meg rólunk.
2015. ápr. 14. 22:27
 12/17 anonim ***** válasza:
15%
Senki nem mondta, hogy az lenne a jó, ha megdugnád a fél várost 16 évesen, a női nemre kihegyezve. De az, hogy Neked jó a kapcsolatod velük és nem veszik ezt észre... vagy nagyon tehetséges színész vagy, vagy félreértesz valamit.
2015. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nekik beismerni, ilyen egyszerű.


Bár fene tudja. Nekem az egyik barátom brutál homofób volt, de kísérletképpen elmondtam neki, hogy hát én is meleg vagyok... Megváltozott a hozzáállása a témához.

2015. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 fine rice ***** válasza:
100%

Néhányan úgy beszéltek, mintha a homoszexualitás valami külső elváltozás lenne az emberi testen..


Kérdező! Valószínűleg azért ócsárolják egyesek a szüleidet, mert az írásod alapján bennük a hiba. Ennyire egyszerű.


Nem vagyok homoszexuális, szóval nem tudom TELJESEN átérezni a helyzetedet, de azért mégis adnék néhány tanácsot, amit nagyon örülnék, ha megfogadnál!


Először is, ami a legfontosabb, hogy ne játssz a halál gondolatával!!! Az életnek vannak pozitív és negatív időszakai, ez mindannyiunknál így van. Hidd el, tudom miről beszélek! Nem egyszer és nem kétszer elértem már azt, amit mélypontnak nevezünk, és igen, volt hogy eljátszottam a halál gondolatával is. Egészen addig, amíg eszembe nem jutott, hogy mit hagynék magam után. Nem csak magamnak okoznék még több fájdalmat, hanem azoknak is, akik szeretnek engem. Még nem győztem le teljes mértékben a depressziót, de jó úton haladok a győzelem felé! Az első lépés pedig az volt, hogy minden halállal kapcsolatos gondolatot kivertem a fejemből! Kérlek, tégy te is így! Gondolj a szerelmedre!


Az évek során rájöttem, hogy ha negatív kritikát kapok, legyen az jogos vagy jogtalan is, az én döntésem, hogy hagyom, hogy a fejembe szálljon, vagy sem. Meg kell tanulnod ezt kezelni! Kapsz egy negatív kritikát? Gondold át, hogy szerinted jogos-e. Jogos? Elfogadod és tiszteletben tartod mások véleményét. Jogtalan? Továbbra is tiszteletben tartod mások véleményét, de elengeded a füled mellett, mivel értelmetlen energiát pazarolni rá. Az éremnek mindig két oldala van! Ezt tartsd mindig észben!


Intelligenciára utal, hogy ennyi évesen nem úgy kezdted a mondandódat, hogy mennyire utálod a szüleidet. Sajnos arról, hogy elfogadnának-e a szüleid vagy sem, nem tudnék érdemleges választ adni, mivel nem ismerlek benneteket, de jelen esetben azt tanácsolnám, hogy inkább tartsd meg magadnak ezt a titkot legalább addig, amíg érzelmileg nem jössz rendbe. Nem szeretném, hogy olyat tégy, amit később megbánsz!


Tizenhat éves vagy, és egy éve élsz párkapcsolatban a szerelmeddel! Boldognak kéne lenned! Ha ismét eljutsz a mélypontra, kérlek hasznosítsd az általam adott tanácsokat! Hidd el, be fog válni! Nem azonnal, de lesz hatása, ezt garantálom!


Ha esetleg a későbbiekben lenne bármi, amit mással nem tudsz megbeszélni, nekem nyugodtan írhatsz!


Fel a fejjel! Holnap is felkel a nap! :)


21/F

2015. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg velük az Imák Bobbyért c. filmet, hátha megváltozik a véleményük
2015. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
tartsd titokban amíg lehet és amint nagykorú leszel és lesz rá lehetőséged költözz el, és ne legyél depis gondolj arra h a barátod miatt érdemes élni és mosolyogni :) fel a fejjel minden rendben lesz csak legyél pozitív
2015. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nekem is ilyen volt a helyzet, de igazából mikor elmondtam elfogadtak engem :) még apukám szerinte jobban ki is van békülve a dologgal mint anyum(fura). Viszot ha nagyo kirekesztőek akkor esetleg várj addig amég 18 nem leszel, munkaképes, hogyha kirúgnak akkor se legyen nagy a gond...
2015. ápr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!