Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért várjátok el, hogy egy kapcsolat elején a pasinak kell keresni Titeket? Ha egy ideig nem jelentkezik miért estek kétségbe ahelyett, hogy felhívnátok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.....
2015. ápr. 15. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Szokas szerint a fiu udvarol. Ha erdeklem, akkor keres, ez valahogy mar belenk egett.

20L

2015. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha más embert a legkisebb apróság miatt is fel tudsz hívni a saját párodat meg szándékosan nem? Mi ebben a logika?
2015. ápr. 15. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Nőkben miért keresel logikát?
2015. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem várom el

22 l

De azért ne is mindig én teperjek utána.

2015. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem az lenne a természetes, ha kölcsönösen keresik egymást és ha valakinek mondanivalója van az felhívja a másikat?

Sok lány megsértődik azon, ha nem keresik Őket....

2015. ápr. 15. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is butaság a megsértődés. Csak mert nem hívták fel, a nő is keresheti a férfit. Vagy csak annyit ír neki, hogy gondol rá. Hülye p... az aki ezen berág. Meg a férfi nem sértődhet meg ha őt nem keresik ezzel az erővel? :D :D
2015. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is örülök neki, ha ténylegesen a pasi keres többször, de ha úgy van, akkor azért nem esik nehezemre nekem kezdeni. Azt mondjuk nem tartom értelmesnek, hogy egyszer én, egyszer ő, akinek hamarabb eszébe jut, az csinálja. Barátommal is tulajdonképpen így jöttünk össze, ugyan a megismerkedésünk személyesen történt, meglehetősen kölcsönös vonzalomkimutatással, de utána én jelöltem be facebookon, én írtam rá először, sőt, másodszorra is, és mondtam neki, hogy nyugodtan írjon, bármikor- egyértelműen, nyíltan közöltem vele, hogy azt szeretném, ha ő is aktív résztvevője lenne az ismerkedésnek. Mondjuk ezzel nem is volt gond, a randira végül ő hívott el, csak egyszer kellett sugallmazni :P


De valóban, sok lány úgy érzi (amúgy, általában én is), hogy ha nem keres az elején elég gyakran, akkor nem is akar igazán. Az ilyen trükközések, hogy 3 napig nem keresem, meg mittudomén, azok nagyon gázak, és inkább hátráltat, mint segít.

2015. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!