Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakinek párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek párkapcsolata depressziós emberrel?

Figyelt kérdés
Olyannal, akire nem csak rámondják természetesen, hanem orvosilag is volt kezelve. Fiatalok vagyunk az illető személlyel, egy párt alkotunk, csak érdekelne, hogy más is volt -e így? Mással is megtörtént -e, hogyan kezelte? Akit érdekel elmesélném privátban a mi furcsa sztorinkat, mert elég hosszú, és véleményt mondhat, esetleg tanácsot adhat.

2015. ápr. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy depis barátnőm egy ideig. Ő egy darabig úgy kezelte, hogy munka után hazament és bepiált. Ennek egyetlen előnye az volt, hogy annyiszor tettem magamévá, ahányszor akartam, mindig átaludta az eseményt. Amúgy nem sok egyebet lehetett csinálni vele, ha elmentünk valahova, sokszor ott is suttyomban bepiált, mire észbe kaptam volna. Pia nélkül viszont hihetetlen feszült volt és szorongó. Néhány alkalommal viszont rá kellett törni az ajtót, mert napokig ki sem mozdult otthonról csak piált és aludt, telefonra-csengőre nem reagált. Végül sikerült rábeszélni hogy menjen el dokihoz, különböző gyógyszereket kapott időről időre, a piáról leszokott, de elég undok stílusa lett, és igazán sosem tudott feloldódni, mindig megmaradtak a szorongásai és a bezárkózásai. Végül elegem lett és szakítottunk, ritkán beszélünk egymással, szerencsére nem piál azóta, de minden kapcsolati próbálkozása kútba dől a depressziója miatt...
2015. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt régen egy alkesz barátom..


úgy hogy eljárt kezelésre végül de a végén szakítottunk.

2015. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Gyógyszert is szedett. Kb 1 hónapig bírtam vele, állandóan halál-közeli hangulata volt. Pár év múlva öngyilkos lett.
2015. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En jelenleg is vele elek, borderline depresszios, plusz panikrohamai vannak viszont gyogyszert kap ra es rendszeresen pszichologushoz jar. Nem suicid van ilyesmi, de neha kozli h mindenkinek jobb lenne ha o meghalna, de inkabb az van, hogy mindig mindenert masokat hibaztat, ha valaki ek mas a velemenye az ellene van es nem lehet vele semmit megbeszelni.


Ha mondjuk egy evben egyszer szar napom van, akkor egy mondat utan magara tereli a szot es mindig mindenen megsertodik, de komolyan a legbanalisabb dolgokon is, foleg azokon:-)


Aztan vannak neha rohamai, amikor ugy erzi, hogy minden auto aki megelozi az azert teszi mert versenyezni akar vele es olyankor gotal bekattan es elkezd versenyezni, ilyen atlag ketszer van egy evben eddig mindig megusztuk:-) egyebkent nem iszik, nem dohanyzik, jo meloja van es egy vadidegen nem mondana meg h depresszios.


De mindig van valami baja, pl: attol kiakad, h elkuldom a boltba ananaszert es elfogyott, engem nem zavar de o kb.egy orat porog azon, h en most azt gondolom h egy kupac kaki, mikozben egyaltalan nem zavar h nem hozott ananaszt, vagy barmi mast.


Ebbe allatira bele tudja lovalni magat es total paranoid mindig azt hiszi, h mindenki utalja, vagy h mindenkit idegesit, vagy mindenki ot nezi....szoval ilyen total mentalis baromsagok:-))))A pszichologus heti egyszer nagyon jot tesz neki, mert alapvetoen narcisztikus, egyfelol baromira megvan arrol gyozodve, h o mindenkinel okosabb (de telleg ezt hiszi) mikozben belul frusztralja az h mennyi diplomam van es h sikeres vagyok.


A pszichologus pont ezt mondta neki, h a felesege muveltebb onnel, ez frusztralja?Valasz: nem, mert en vagyok az intelligensebb:-))))))))))


Folyton kombinal, es tele van gyerekkori frusztraciokkal (diszlexiabol fakad, nem tud betuzni) amit neha orditozva ad elo. Amikor ki van borulva akkor nem engem lat, hanem a volt felesegeit (4 volt en vagyok az 5-ik:-)) szoval olyan mintha fantomokkal beszelgetne:-))


Egyebkent bekes, sosem bantana, en mindig amiatt aggodom, h amikor ennyire bekattan akkor megoli magat vagy valami, de eddig ez egyszer allt fennt es megakadalyoztam:-)))


Totalisan elhidegultem tole, pedig szeret, imad, a csillagokat lehozzza nekem az egrol, es a,ikor normalis akkor imadnivalo mivel viszont ez egy nagyon komoly betegseg igy nem tudom h mennyit lehet benne fejlodni:-))


1 honapja bejelnetettem, hogyha megegyszer ordit akkor elhagyom, azota nem kiabal, csak azon puffog, h ez egy Demokleszi kard a feje felett eshogy ez nem tett jot a fejlodesenek:-))En meg mondtam h nem erdekel h mi tesz jot, ha nekem valami nem tesz jot akkor azt elmondom, az elozo ferjemtol is siman elvaltam:-)))


Egyebkent en egy vidam ember vagyok, sok barattal, jokdevbel, jo meloval, eletszeretettel sokat nyaralunk, de mindig van egy het amikor a barataimmal utazom el kulfoldre es persze ez vice versa ervenyes:-))


El fogom hagyni?Persze, de addig nem amig nemikepp rendbe nem jon.-))


Szoval tomoren hirtelen ennyi:-)))

2015. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!