Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól félek a barátom depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek a barátom depressziós, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja hogy együtt vagyunk (tudom nem olyan sok idő), de nagyon szeretjük egymást. Minden szép és jó mikor együtt vagyunk,de amikor nem lehetünk együtt semmi életkedve nincs. Mindig kérdezem hogy mit tudnék tenni, de csak azt akarja hogy vele legyek, viszont sajnos én nem vagyok abban a helyzetben hogy bármikor is át tudjak hozzá menni vagy vele aludhassak (4 év korkülönbség miatt anyuék féltenek) és ide sem jöhetünk, mert lakást újítunk.

Kérlek segítsetek, félek hogy valami komoly baja van.

16/L


2015. márc. 21. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Az én barátom is depressziós és nem akar látni sem emiatt. Két hónapja nem is találkoztunk, mert nem bír senkit elviselni.
2015. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kangörcs nem számít komoly bajnak.

Bár elég kellemetlen tud lenni.

2015. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Sajnálom :(

#2 Nem, ez most nem a kangörcsről szól

Az a baj hogy mikor megkérdezem hogy szeretné-e hogy átmenjek akkor a válasz az hogy nem tudja, mert jó hogy ott lennék, de rossz mert egy idő után haza kell mennem.

2015. márc. 21. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!