Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 29 éves arra hajt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves arra hajt, hogy összejöjjön egy 14 évessel, normális?

Figyelt kérdés

Teljesen belezúgott a pasi, mint valami tini, olyan tüneteket produkál.

Nagyon nem úgy tűnik, mintha csak szexet akarna, teljesen ki van készülve.

Ilyen előfordulhat? Hogy egy 29 éves beleszeret, őszintén egy 14 évesbe?

Lehetséges?


2015. ápr. 15. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a mai 14 éves lányok jóval idősebbnek néznek ki a koruknál, legalábbis próbálnak, de ez az
2015. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*de ez azért beteges.
2015. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondok jobbat. A 15 éves barátnőmre rányomult egy 42 éves férfi. Na erre varrjál gombot.
2015. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Előfordulhat!

32/14, 53/19 is elöfordulhat!

Lehet itt szent embert játszani, képmutatónak lenni!

A szerelem sem kort, sem távolságot nem ismer!

2015. ápr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de nem valami szuper dolog.
2015. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1; lehet. a szerelem nem korfüggő.

2; pláne nem, ha azonos azonos dolgok foglalkoztatják őket, amit más, a környezetükben levő emberekkel nem tudnak megbeszélni, és ez barátsággá, majd érzelmekben gazdag szerelemmé alakul.

3;ezzel együtt tény, hogy a 15 év korkülönbség egy 30-45 ös párnál jobban elfogadottabb, mert ott mindketten már BIZTOS hogy tisztában vannak vele, kitől mit szeretnének, de vannak, korábban érőek , akiktől miért kellene megtagadni a vélelmezését az őszinte érzelmeknek?

2015. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem szokványos, de lehetséges. A szerelem nem racionális dolog, kívülállóként nem érthető, ha pedig benne vagy, akkor érzed.
2015. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A gaz "öregek" mi!?

Akkor egy példa! A buszon utazva 8.-osok utaztak. A "kis"lány nagyon fejlett volt. A forgoban álltam. A barátnöjével beszélgetett. Milyen szép a szemem, az ajkait nyalogatta felém. Jegyzem 39 voltam.

Leszálláskor, egy helyen száltunk le, megkérdeztem (direkt!)

Randi?

Zavarba jött!

Elmagyaráztam neki, hogy mivel szórakozik!

Rendőrként felvilágositottam a veszélyekről!

Ennyit az ártatlan szüzekről!

Meg a szüleikröl!

2015. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most őszintén mit lát egy 14 éves iskolás LÁNYba egy 29 éves FÉRFI aki már dolgozik? (Vagyis dolgoznia kéne.) Ez beteges. A lány szülei azért ha felelősek akkor közbelépnek.
2015. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehetseges, de hogy a ficko nem komplett az is biztos.
2015. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!