Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy összejöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aaliyah kérdése:

Mit tegyek, hogy összejöjjön Vele egy normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Ismerem a srácot már legalább 9 éve, de nem közeli barát, ami talán nem is probléma. Kedves velem, örül, ha találkozunk (ami elég ritka). Mindig is nagyon tetszett nekem, de sosem kerültünk közelebb egymáshoz. Azonban ez 1 hónappal ezelőtt megváltozott. Észrevettem, hogy nem közömbös irántam, de nem foglalkoztam különösebben a dologgal mindaddig, míg meg nem csókolt, amikor hazakísért. Még ekkor sem vettem komolyabban a dolgot, de pár nappal ezelőtt az egy csókból több csók lett. És én nagyon jól érzem magam vele, látom rajta, hogy egy nagyon normális, érett férfi, akivel el tudnék képzelni egy komoly kapcsolatot. Megbeszéltem vele 2 nappal ezelőtt egy találkozót, azt mondta, szerinte simán ráér, jó kedve volt, amikor beszéltünk. Elérkezett az idő, de nem csörgött a telefonom. Megpróbáltam felhívni, de semmi. Most ott tart a dolog, hogy ki van kapcsolva (valószínűleg lemerült), és nem tudom hova tenni ezt a helyzetet.

Ilyenkor mi a következő lépés?


2011. márc. 16. 03:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkozol vele megbeszélitek...
2011. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!