Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lánynak csak a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak csak a külső fontos?

Figyelt kérdés
Komolyan nagyon durva ami manapság van! Vannak egyátalán igazi szerelmes párok? Vagy csak szexkapcsolatok ? Senkit nem érdekel milyen "vagy" csak abban az esetben ha jól is nézel ki.
2015. ápr. 15. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aham, szóval itt van már a napi adag általánosítás...
2015. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Vannak normális lányok is csak azokat se veszi észre senki. Te teljesen ki vagy akadva, hogy mindenkinek csak a szex kell, de arra nem gondolsz hogy valószínűleg nem csak a többi emberben van a hiba ugyanis mint mondtam nagyon sok normális lány van aki szerelemre, megértésre vágyik és nem csak szexre. És igen. Vannak szerelmes párok.
2015. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Butus vagy kérdező. :'(
2015. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, vannak igazi szerelmespárok.


De azért a külső valamilyen szintig igenis fontos. Gondolj bele, hogy Te milyen külsejű emberrel ismerkednél. Bizonyára nálad is van egy határ. Ahhoz, hogy együtt legyél valakivel, vonzónak kell találnod. Most az mindegy, hogy mennyire szép az illető a mindenféle etalonhoz meg celebekhez, ismert emberekhez képest, de neked szépnek kell találnod.

2015. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A férfik beérik az átlagos külsejű lányokkal! Ez fordítva nincs így! Egy nem csúnya férfinek sincs sok esélye!! Csak az igen kiemelkedőknek adnak lehetőséget!
2015. ápr. 15. 14:35
 6/13 anonim ***** válasza:
isten hozott a modern felszines női világban! még esélyt se adnak hogy megismerjék az ember valódi értékét ha nem felelsz meg a listáján szereplő dolgoknak kuka!
2015. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sőt, még az is számít, hogy mennyire vagy népszerű, pénzes, stb. És? Nőj fel, aztán lesz sok csajod, mint másnak zoknija!
2015. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5: Tényleg butus vagy... :'(
2015. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Fontos a külső, de inkább mondanék ápoltságot, mint szépséget / sármosságot. Meg kisugárzást. Igen, pasiknál is. Egy szép mosoly, magabiztosság...


Nekem a legtöbb kapcsolatom úgy indult, hogy nem jött be az adott srác, aztán megismertem, beleszerettem, és nem számított. Sőt, nem csak, hogy nem számított, de nem is jutott eszembe, hogy valaha ilyesmit gondoltam. :)


És igen, vannak még igazi szerelmes párok. És többnyire nem a "csak jól néz ki és más nem is kell" típusú emberek köreiben. ;)


25/L

2015. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen, de sajnos te még buta is vagy mellé
2015. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!