Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem, egy lannyal, nagyon jol ki jovunk minden oke. De mikor megtudtam, hogy cigizik, elundorodtam. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Bocsanat, angol a billentyuzetem.

Szoval emlitette, hogy cigizik. Onnantol kezdve nem tudok ra ugy nezni mint elotte. Undorodom attol, hogy egy hamutaltol kapjak majd csokot, vagy tobb. Mocskos dolog, ha egy lany cigizik. Budos lesz tole, ruhaja, lehellete. Lehet nyomni az 5 liter parfumot, meg 6 doboz ragot, de nem fedi el. Es mi lesy ha ket ev mulva tudo, syaj vagy gege rak elviszi?



2015. ápr. 15. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mocskos dolog akkor is, ha nem lány cigizik. Büdös és undorító
2015. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:)) hat azert gegeraknal meg ne tartsal. sztem ezeket az elso csok utan merlegeljed:) lehet csak neha szivja.
2015. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hibáztatlak pajtás, én is ugyanígy vagyok vele. Sose értettem, hogy egyesek hogyan képesek elviselni, dohányos a párjuk, leszámítva azokat, akik ugyanúgy cigiznek.

Tényleg, határozottan mondom, szó szerint ugyanolyan érzés dohányos lánnyal csókolózni, mintha kinyalnál egy hamutartót. Tele van a nyelve, a fogai, a szájpadlása ezekkel az undorító kis hamudarabokkal, amiket szabad szemmel nem látsz, de a nyelveddel érzed és egyszerűen gusztustalan. Ez persze igaz a férfiakra is a nők esetében.

2015. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez így hülyeség, jó h a cigi káros meg büdös stb de az h vkitől azért undorodjon az ember mert cigizik az egy nagy marhaság
2015. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Scav ***** válasza:
Meghámozol egy vöröshagymát. Közepes jó lesz. Zsebre rakod. Legközelebb amikor találkoztok, előfeszed a hagymát, beleharapsz, mint egy almába. Jól megrágod, közben már mosolyra húzod a szád, hanyagul eldobod a hagymát, lenyeled a falatot, közel hajolsz a csajhoz. Annyit mondasz: "Na mi a pálya?" Mély, búgó hangon. Ezután lekapod és annyi nyálat adsz át, amennyit csak lehet :D
2015. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Scav ***** válasza:
*veszed
2015. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedsz vele, és ez csak úgy derült ki, hogy mondta, akkor mi a kérdés?

Ezek szerint van annyira normális, hogy tekintettel van rád, és nem cigizik, ha veled van, és látod még 6 doboz parfüm sem kellett, így sem vetted észre a ruháján sem. Volt nekem is olyan barátnőm, aki nem suerette a dohányzást, de akkor én még dohányoztam. Megoldottam, tiszteletben tartottam, nem volt probléma. Neked is kár lenne csak ezért nem megadni az esélyt egy akár kiváló kapcsolatra.


Persze az is érthető, ha nagyon undorodsz tőle, csak ezt minél hamarabb mondd el neki, hogy ne húzzátok egymás idejét.

2015. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én ismerkedéskor az első kérdések közt megkérdezem, hogy dohányzik-e az illető. Ha igen, nincs értelme tovább rabolni egymás idejét, mert soha de soha nem állnék le dohányzó pasival.
2015. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A világ egyik legbutább dolga a cigizés.. én is elundorodom a cigis emberektől!!
2015. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jaj de ki vagyunk mi itten utálva
2015. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!