Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszélget a régi barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Miért beszélget a régi barátjával?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a bnőm beszél fbn az egyik régi fiú barátjával. (Nem jártak annó se, csak barát) Mi lehet a téma? Én nem olvastam bele, csak láttam. de nem értem, hogy miről.. Én pl nem beszélgetek csaj barátokkal. Sőt, egyel se. Csak a barátnőmmel.

2015. ápr. 15. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
lehet kevés vagy, mint..
2015. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi lehet a tema? Jajjj, mi lehet. Jajjajjajj. Mi is lehet?


Az lehet a tema, amirol veled nem tud vagy epp nem akar beszelgetni. Ha ennyire erdekel, kerdezd meg tole - csak aztan ne csodalkozz, ha kenyelmetlen kerdeseket tesz fel arrol, hogy honnan tudod te hogy o kivel beszelget.

2015. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Néztem annó az üzijeit. Csomó fiú írt neki fb-n, beláttamozta és nem válaszolt nekik.. Még én kértem meg, hogy hagyj nézzem meg, hogy kivel beszél, és odaadta a telóját. Ez egy másik srác:Kb 20percre lakik tőlük kocsival (ahol a bnőm papája lakik, régen meg sokat volt itt) azt mondta, hogy vele jóba volt még kisebb korába, de csak fb-n beszélnek néha, ha ő ír neki.. Erre mondta, hogy nem úgy beszél vele. A nevét később megkérdeztem meg 1-2dolgot róla.. Viszont nem mondta meg, mert hogy nem akarja, hogy leosszam, mivel jóba vannak. Én mondtam neki, hogy oké nem osztom le, de a nevét áruld már el. Aztán jött azzal, hogy nembízol bennem? Hát mondtam neki, hogy nem erről van szó csak érdekel, hogy tényleg oda valósi-e. Amugy feltettem neki a kérdést:és te miért nem mondod el a nevét, ha egyszer mondtam, hogy nem osztom le. Mert ezen az alapon ő se bízik bennem. Aztán azt hajtogatta, hogy mert. Ennyi volt a válasza. Aztán végülis törölte a vele beszélt dolgokat és aztmondta, hogy jó akkor nem tárgyalnak, mert nem akarja, hogy azt higyjem, hogy ''úgy beszélnek''. Amúgy nem hinném, hogy megcsalna.. Naponta 2-3órát eggyütt vagyunk. És más suliba járunk.
2015. ápr. 15. 19:46
 4/10 A kérdező kommentje:
A kérdés alatt kiegészített szöveghez annyit tennék hozzá, hogy megkérdeztem tőle:ki ez a fiú stb. Erre mondta, hogy nem úgy beszél vele, régi ismerős. Aztán jött azzal, hogy a suliba akik járnak puszit adnak a barátjuknak stb..de nem féltékenykednek, mert tudják, hogy egymást szeretek. Jó mondjuk ez jogos, ő tuti nem tenné. Na de még vmi:A végén annyit mondott, hogy ''nem fogok minden régi baráti kapcsolatomat megszakítani, csak mert veled vagyok''..
2015. ápr. 15. 19:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként utána el kezdett hisztizni, hogy szarul esik neki ez. Hogy nem bízok benne stb.. Na de továbbra is várom a válaszokat!
2015. ápr. 15. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
egy hisztis p*csa vagy, 0 önbizalom/bizalommal. ennyi a sztori öreg.
2015. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes, de ne engem olts, hanem a kérdésre reagálj légyszi. Amúgy a logikát nem értem.. Én se beszélek csajokkal ha van bnőm. Ez annyira evidens szerintem..
2015. ápr. 15. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

'nem fogok minden régi baráti kapcsolatomat megszakítani, csak mert veled vagyok'


ha egy ennyire egyertelmu jelzesbol nem erted meg mi a gond, tenyleg jobb ha szakitotok. nem a tulajdonod, nem hatarozhatod meg minden pillanatban kivel beszel, kinek ir uzenetet. ne nagyon csodalkozz, ha par het ilyen gyanusitgatas, feltekenykedes utan kiteszi a szurodet (teljes joggal).

2015. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
evidens? na itt a probléma, mert nem az. Téma? lehet a beteges féltékenységed. Ha ezen az úton maradsz, rövid úton elüldözöd magad mellől.
2015. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jólvan :)
2015. ápr. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!