Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan függök a férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan függök a férfiaktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok.

Betegesen függök a férfiak véleményétől.

12 éves koromig nem volt baj, de ahogy kamaszodtam, mint a többi lányt, engem is elkezdett érdekelni a párkapcsolat, stb.

Nem számítottam valami szépnek, illetve elég esetlen is voltam, így kb. az összes beteljesületlen volt, amivel nincs is baj. Viszont volt itthon egy családi gond(anyukámmal kapcsolatban), aminek hatására olyan szinten igényeltem a párkapcsolatot, hogy miután kikosaraztak megint, tényleg azt hittem, hogy vége az életemnek(szó szerint). Nem leltem örömömet semmiben és azt éreztem nem érek semmit.

Aztán jött egy fiú, aki felfigyelt rám és egyből bele mentem a kapcsolatba, noha nem vonzott.

Három éve együtt vagyunk, és máig nem tudok szakítani, mert, bár nem vagyok szerelmes, pánikrohamot kapok ha nincs velem(már egyszer szakítottunk). Betegesen függök tőle.

És sajnos ez igaz a többi férfira is. Ha bárhova elmegyek, folyton azt lesem, ki néz és ki nem, kinek tetszek-kinek nem, és csak e körül forog az életem.

Kb. Minden második fiú megtetszik, aki egy kicsit is kedves vagy mosolyog rám, vagy úgy érzem figyelmet kapok tőle. Mindenkinek tetszeni akarok.

Szeretnék kilépni a kapcsolatomból és egészséges lelkületű lány lenni. Jártam pszichológushoz, semmit nem segített.

Szeretnék független lenni, és úgy összejönni valakivel, hogy egyedül is megállom a helyem, és Ő csak épít, nem pedig függök tőle.

Próbáltam barátnőktől is segítséget kérni, de mindegyik ugyan ebben a helyzetben van kb...

Ráadásul az se jó, ha egyik kapcsolatból a másikba ugrok.

Kérlek, aki eltud látni valamilyen hasznos tanáccsal, segítsen!


2015. ápr. 15. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nagyon intelligens vagy, hogy egyáltalán felismered a problémát, sokan eddig sem jutnak el.

Barátnők nem fogna segíteni, mivel nem objektívek és ez kizárja a megfelelő tanácsot. A szakember egy jó ötlet, de ő sem old meg semmit helyetted, nem fog kilépni a kapcsolatodból, nem fog önbizalmat önteni beléd.

Ez mind a te feladatod lesz, de pont ezért te látod majd az eredményét. Ajánlom Csernus Imrétől - A Nő című könyvet ^.^

2015. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi váltotta ki ezt nálad?


Próbáltál más fiúkkal komolyabban ismerkedni?

2015. ápr. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Mint írod, úgy érzed, nem érsz semmit. Mivel nem szereted magad, ezért másoktól (a pasiktól pl.) várod a hiányzó szeretetet.

Magadban kellene rendet raknod. Megkeresned a probléma gyökerét, hogy pl. mik miatt nem szereted magad. Onnan már el tudsz indulni.

2015. ápr. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegeny kislany :/
2015. ápr. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bence_ ***** válasza:

Szia!

Miben vagy jó?

" és Ő csak épít," Te építed magad a reakcióiddal.

Csernus Nő könyve tényleg jó. Bár férfiként olvastam.

2015. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!