Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pitbull69 kérdése:

Mit tegyek? Szakított velem a barátnőm 2 év után mert túlságosan féltékeny voltam és nem becsültem meg. De most megváltoztam és bármit megadnák érte. Levelet már írtam. De nemjött be.

Figyelt kérdés

Ötleteket szeretnék kérni..ha lehetne..vagy tanácsokat hogy mit kéne tennem.. mert tényleg nagyon fontos nekem:)


(hozzáteszem 250km-terre lakik)



2015. márc. 14. 10:21
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:
Nem... nem változtál meg.... ne csapd be őt és főképp magadat ne....
2015. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem változtál meg,ideig-óráig tartana a kapcsolat ha kibékülnétek,tapasztalat.Ezt a túl féltékeny dolgot nem lehet csak úgy elfelejteni,ő se bízik benned már.
2015. márc. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
dehogynem..:) a fél kezemet odaadnám érte.csak tudod..Most jöttem rá igazán hogy semmidolgokon nem kéne összeveszni.. mert igazából csak azokon vesztünk össze semmikomoly..
2015. márc. 14. 10:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is az eléggé féltékeny típus táborát erősítem sajnos, de azt tudom tanácsolni, hogy ezt add fel. 250 km távolságból neked ez csak fájdalom. Közelebbi barátra van szükséged, akivel tudsz gyakrabban is találkozni, akkor jelentősen múlhat a féltékenység. :)
2015. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De már eggyáltalán.. nem vagyok féltékeny ez a helyzet.. mérlegeltem..és elmúlott..
2015. márc. 14. 10:31
 6/12 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm az eddigi válaszokat:)
2015. márc. 14. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Az leszel. Tényleg nem bunkóságból írom, de tudom milyen ez.. utólag mérlegelve én is rá szoktam jönni, hogy ezen nem kellett volna hajba kapni, tényleg ártatlan, tényleg szeret, nem tenné ezt velem stb stb.

De ha később előjön egy új szituáció, akkor megint vérszemet kapok, és hidd el, belőled is megint előtörne. Ez személyiség, és egyedül nem nagyon tudsz tenni ellene, maximum nem mondod ki, de akkor meg belülről esz meg a fene és a kétség.. Ehhez olyan partner kell, aki tudja, hogy bánjon veled.

Szoktatok egyáltalán találkozni ilyen távolságból? Hány évesek vagytok?

Lehet, hogy a féltékenység csak ürügy amúgy is szeretne közelebbi, kézen fogható, ölelhető, csókolható barátot. Ezért mondom, hogy keress Te is valaki közelebbit :)

2015. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 16 ! Hát szoktunk nagy nehezen.. 2 hetente .. ösztöndijamból szoktam hozzá utazni.demost + munkát is akartam vállalni hogy hetente lássuk egymást akár..
2015. márc. 14. 10:50
 9/12 A kérdező kommentje:
ja, és amugy sose adott indokot hogy féltékeny legyek.. talán 1-2x de hülyeség volt rajtuk lovagolnom..
2015. márc. 14. 10:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen fölösleges a múltat bolygatnod, és újra kezdenetek az egészet. Ha ő szakított veled, akkor azt okkal tette.

Most azt állítod, hogy megváltoztál. Akkor bizonyítsd be magadnak egy másik lánnyal, hisz te is látod, hogy a leveled nem ért célba. Ő már lezárta a kapcsolatotokat, tedd ezt te is!

A múltból tanultál, hasznosítsd azt a jelenben, egy teljesen új kapcsolatban. Az exnél már kijátszottad a lapjaidat!

Az, hogy most kijelented, hogy nem vagy már féltékeny, azt ne itt tedd, hanem majd éles helyzetben, mikor egy új kapcsolatban a lelkedből elő akarna törni ez az érzés.

Egyébként a féltékenység az önbizalomhiányból és a másik iránt érzett bizalmatlanságból fakad.


Élj a jelenben és ne a múltban! Keress egy másik lányt a közeledben!

2015. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!