Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdjek még?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályba akibe olyan szinten vagyok beleesve,hogy netovább...Októberben mondtam el neki,hogy szeretem,szeptemberben ismertüknmeg egymást (sulikezdés).Néha elvagyok vele,néha meg azt érzem mintha teljesen fölösleges lennék neki,megakad a beszélgetés és én csak állok egy helyben mellette.Látszik,hogy nem akar komolyabb kapcsolatot.Szerintetek lehetséges az,hogy egyszer csak megtörik és észreveszi,hogy mennyit szenvedek érte? 15/F
2015. ápr. 16. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ki kérte hogy küzdj...?
2015. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyílván küzdök érte ha meg akarom szerezni...
2015. ápr. 16. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

De ha nem tetszel neki, eléggé reménytelen.

Bár... nem lehetetlen. Ismertem már ilyet.

5%-ot adok neked.

2015. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1 % esélyt sem adok. Nem lesz "megtörés", vagy hasonló csodaféleség. Októberben vallottad be neki, most meg április van. Meddig akarod még gyötörni magad, feleslegesen? Igyekezz minél hamarabb továbblépni és más lány után nézni!
2015. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!