Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon a szerelem kimutatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon a szerelem kimutatása fontos?

Figyelt kérdés

Szóval 1,5 éve vagyunk együtt. Már mindkettőnk részéről érkeztek olyan kérdések, hogy együtt vagyunk -e még, meg hogy szoktunk -e egyátalán találkozni, mert hogy semmit nem posztolunk, ami alapján látható lenne, hogy együtt vagyunk. Pedig minden 2.nap, vagy minden nap együtt vagyunk.

De valahogy sose jut eszünkbe fotózkodni, vagy bejelentkezni ide-oda.

Pedig voltunk már nyaralni együtt stb, de nem készültek képek.


Szerintetek kéne néha kirakni valamit, jelezni a külvilágnak, hogy boldogok vagyunk?

én valahogy nem vagyok ennek a híve. na meg amikor valaki hetekig rakja a szivecskéket meg a millió közös, intimebbnél intimebb képeket a párjával.. azt hiszem milyen boldogok, aztán rá 2 hétre már eltűnt minden ilyesmi, ezúttal másik pasival/csajjal megy ugyanez.

és ez nem egy ismerősömnél látott példa.

nekem is volt kirakva régebben egy másik pasival, hogy kapcsolatban. de vége lett, ez van.

a mostani páromat mindennél jobban szeretem, mégse érzem szükségét , hogy ezt kimutassam az összes ismerősöm előtt.

ti mit gondoltok?


2015. ápr. 16. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
nem szégyelljük egymást!!
2015. ápr. 16. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki a bánatot érdekel a külvilág és a hülye kérdéseik? 1-2x kitettem már valamit meg biztos fogok még ha éppen úgy gondolom, de nem azért, mert muszájnak érezném, hogy néha ilyesmiket posztoljak. Legutóbb még januárban posztoltam, hogy együtt néztünk egy filmet épp.

Azt posztolj amit akarsz.

2015. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlen, emberfüggő..

Akik percenként küldenek szívecskét a párjuknak, azoknak sok esetben annyi is..külsőség, a külvilág számára.


Ha megkérdezik, válaszoltok, ennyi.

2015. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, annak nem érzed szükségét, hogy kiírd a Facebook-on az ismerősök előtt, de annak igen, hogy itt megkérdezd vadidegenektől. :D


Tökmindegy. Ahogy nektek jólesik.

Akinek sok ismerőse van a Facebook-on, meg közlékenyebb típus, az nyilván kirakja, aki mag alig Facebook-ozik, azt nyilván nem érdekli, nem foglalkozik vele.


De azt a témát is felesleges gyötörni, hogy akik kiírják, azok úgyis különmennek, meg biztos csak megjátsszák, meg bla, bla, bla. Mert ott is van ilyen is, olyan is. Vannak boldog házasságban élő párok, akik már évek óta raknak ki ezt-azt egymás üzenőfalára, meg közös profilkép van fenn, mégsem mentek szét.


Hogy az ismerősök látnak-e titeket a Facebook-on közös képen, vagy sem, az is tökmindegy olyan szempontból, hogy úgyis látnak együtt titeket, az utcán meg nyilván nem mentek három méter távolságra egymástól csak azért, hogy nehogy az ismerősök meglássák, mennyire szeretitek egymást.


Egyszóval: ha akartok valami közöset kirakni, kiraktok, ha nem, akkor nem.

2015. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam. még nem jött ki rá úgy a lépés. van kint kép, nyáron készült, mindeketten rajta vagyunk
2015. ápr. 16. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyetek nagyon boldogok!

És szärjátok le azt kib...ott facebookot!

2015. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!