Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most egy elég durva sztorit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy elég durva sztorit vágok elétek. Szöveg a leírásban. Tudnál tanácsot adni? PLS

Figyelt kérdés
14F..... Szóval, nagyon nagyon meg tetszett egy lány az iskolában szeptember óta csak rajta kattogok. És csináltam egy kamu Facebookot amiben össze haverkodtam vele és abban fel hoztam magam hogy meg ismerjem. És ezért lelki ismeret furdalásom lett mert abban a Face-ban szerelmet is vallottam neki. Tudom egy nagy tuskó szemétláda vagyok, nem kell mondani. Ahogy mondtam lelki ismeret furdalásom lett. Ezért fel vagdostam a karom. A fájdalom és szorongás még a mai napig sem csillapodott. De még mindig nagyon szeretem őt. Ha össze is jönnénk nem lenne meg az az igazi szerelmes tiszta érzés. Szerintetek mit tegyek PLS HELP!

2015. ápr. 16. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi durva nincs. Legalább megismerted. Én azt javaslom töröld ki azt a profilt vagy keresd a sajátodon, esetleg személyesen. Egyáltalán ő viszonozta a szerelmedet?
2015. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi a sok meg nyugtató kommentet mindenkinek rendesek vagytok akárkik is vagytok :DDDD Tényleg igazatok van ! KÖSZIII <3
2015. ápr. 16. 20:50
 13/23 anonim ***** válasza:
Jóérzés megmenteni egy újabb szerencsétlen nyomit az öngyilkosság elől. :D
2015. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A kamu fészbuk hülye ötlet volt, de semmi sincs veszve. Vallj neki szerelmet az igazi profilodon vagy élőben.
2015. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem elég jól vágtad fel a karod
2015. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
xDDDDDDDD
2015. ápr. 16. 21:19
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem túl kedves dolog, plusz joggal volt lelkiismeret-furdalásod, de azért nehogy már kárt tegyél magadban...

Btw, melyik suliba jársz? Nálunk hasonló történt(eddig kb. csak én tudok róla).

2015. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Abonyban az általánosba járok mert ?
2015. ápr. 17. 15:10
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor semmi, csak egyik osztálytársam hasonlót követett el, bár az már kiderült.
2015. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
És amikor kiderült mi történ és mik voltak a következmények?
2015. ápr. 17. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!