Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nincs kedvem vele találkozni, mert rossz dolgot csinált, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem akarom látni, akkor nem szeretem? Nem tudok neki megbocsátani.
2015. ápr. 17. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt hiszed, hogy az információból, amit megadtál (tehát semmiből) tudunk is majd segíteni valamit?
2015. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nezd igy a kerdesnek semmi ertelme^^
2015. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ha írtok levelet, hogy lássam, nem ő vagytok, ott megírom, de ide nem fogom leírni.
2015. ápr. 17. 12:01
 14/18 anonim ***** válasza:
Pedig legalább így megtudná Ő is, hogy mi bajod van! :)
2015. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tudja. De mindegy, akkor nem érdekes.
2015. ápr. 17. 12:05
 16/18 anonim ***** válasza:

Biztos kicsúfolta a Barbie babádat! :)


Mindegy mi a gond, ha nem csalt meg és még mindig szereted, akkor meg lehet bocsátani neki!

Üljetek le, beszéljétek meg, ha igazad van biztos bocsénatot fog kérni (talán már kért is) aztán csók és gyerünk tovább.

Nem kell itt duzzogni heteken hónapokon keresztül!

Szereted?

Igen-nem?


Akkor ha bocsánatot kért bocsáss meg neki, azt fátylat rá!

Ha meg jóvátehetetlen a dolog és öri-hari kérdés, akkor meg ad ki az útját, és azért ne tétovázz!

2015. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hiszem, hogy az exem írt ki egy ilyen kérdést. :D De tudom, hogy nem. Leírhatod privátba ha szeretnéd, hogy pontosan mi nyomaszt. :)
2015. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne találkozz vele. Egyébként ennyiből nem lehet tanácsot adni.
2015. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!