Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiúsága miatt kelletem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiúsága miatt kelletem neki? Miért ilyen erőszakos?

Figyelt kérdés
Mindig is csak többek voltunk egymásnak mint egy barát. Tudta nagyon jól hogy néha , össze járunk egyet szexelni és semmi komoly. Tisztáztam is vele ne hogy az legyen , hogy csak kihasználom. Részemről azért nem csak testiségek voltak , szerintem ő is többet érez. Karácson , születésnapra mindig kapott valamit tőlem és én is tőle. El szoktunk menni moziba vagy vacsorázni. Hiába csak szexelek valakivel , igénylem azt hogy csókolózunk és ha ő is szeretné kézen fogva is mehetünk. Sokan kérdezték már tőlem , hogy mi most járunk-e mindig mondtam hogy nem. Rég óta vagyunk így együtt , azt hittem azért becsüljük egymást annyira hogy legalább őszinték legyünk egymáshoz. Régebben is voltak kisebb hazugságai , legalább ha hibázik vállalja de még arra sem képes. Tagadja hogy ő nem de nem is értem miért , attól fél hogy le lépek vagy nem is tudom. Szoktunk egymástól kérdezi hogy merre megy. Múltkor is el ment , nekem be sem számolt róla , de az anyának meg igen. De ha én megyek valahova , addig békén sem hagy még el nem mondom. Mint írtam nem csak testiségek vannak azért köztünk. Szoktunk programokat szervezni , nem egyszer elő fordult át hív mert megyünk valahova. Jó át megyek de még készülődik vagy egy órát... Múltkor már meg sem vártam fogtam magam és el mentem. Utána meg csodálkozik. Tegnap viszont azt mondta azért tagad le mert szégyell , azért nem vállal fel mert én sem. Utána meg le tagadja hogy ő nem mondott ilyet , jó hogy ennyire figyelek rá. Tegnapi nap volt az utolsó hogy találkoztunk , akkor az nap még le feküdtünk. De akkor azt sem értem , miért fogja meg a kezemet az utcán. Közöltem vele jó akkor legyen vége , amúgy is barátnőre vágyom már. De ő meg nem szeretné hogy vége legyen.

2015. ápr. 17. 13:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És csak annyit szeretem volna , hogy őszinte legyen. Ezt egy szimpla barátságnál is el várom.
2015. ápr. 17. 13:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Fuu... Hat ez eleg király lehet.
2015. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondhattad volna neki,hogy te elvárod tőle,hogy őszinte legyen hozzád.
2015. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az őszinteség alap szerintem , bármilyen emberi kapcsolatban. Még talán ezen az oldalon is őszintébben , az emberek egymáshoz pedig még ismerni sem ismerik egymást....
2015. ápr. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!