Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazas vagy meg se? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazas vagy meg se? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Parommal mikor nagyon össze vesztünk legutobb.erőszakosan lefogta a 2 kezem.odaszoritott a falhoz es elkezdett rangatni.ugy erzem ha mèg jobban feldühödik többre is képes lenne. mit tegyek?
2015. ápr. 17. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts!
2015. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr. S ***** válasza:
100%
Hát sztem nem sokon múlott, h komolyabb sérüléseket okozzon...
2015. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts ha ezt el tűröd később rosszabb lesz...
2015. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már bántalmazás. Sőt ha nem fizikálisan bántalmaz, a lelki terror is lehet bántalmazás.

Mit kéne tenned?Ha első és egyetlen alkalom, akkor erről beszélni, nyugodt körülmények közt.

De ha nem az első vagy hajlamos rá akkor elgondolkoznék, hogy mennyire jó egy ilyen kapcsolatban lenni, hogy bármikor eljárhat a keze. :S

2015. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"ugy erzem ha mèg jobban feldühödik többre is képes lenne"


A helyedben nem várnám meg a következő fokozatot.

2015. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Anyukám és apukám már évek óta elváltak, mikor anyukám összejött egy férfival aki eleinte tök jó fej volt. Később miután befészkelte magát anyukámhoz erőszarkossá vált. Rengetegszer bántotta anyukámat és többször kint volt a rendőrség, de anyukám sokszor visszafogadta, mondván, h megváltozik. Szerencsére én apukámmal éltem és ezt nem kellett látnom, elég volt, h a pasas gyerekei látták és elmondták. Onnantól fogva mindig az mondogattam, h én soha nem fogom megbocsájtani, ha valaki kezet emel rám. Nos, ez nem így alakult, mert én is abba a helyzetbe kerültem mint te. Lassan eltelik úgy egy hónap, hogy még mindig itt vagyok, együtt vele és fogalmam sincs mit tegyek. Ami leginkább zavar, h annak ellenére, h azt mondtam ez velem nem történik meg itt vagyok és szégyellem magam amiatt, h itt vagyok. Csak gyáva vagyok változtatni.
2015. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakíts, vagy ha rendelkezzel kellő pszichologiai ismeretekkel, akkor megpróbálhatod "megnevelni".
2015. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha máskor lefog fejeld le vagy rúgd meg jó erősen és fuss el.
2015. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!